Dominika Ducová nám prezradila, že miluje exotiku, šport a do svojej práce vstáva každé ráno s úsmevom. V nasledujúcom rozhovore sme Dominiku trošku vyspovedali. Jej pozitívna nálada je takmer nepriehliadnuteľná, ale to posúď sama.

Tvoju Instagramovú činnosť a pôsobenie na scéne slovenského showbiznisu  vnímame hádam všetci. Bola to dlhá cesta? Ako si sa dostala do popredia?

Ja ani neviem či som v nejakom popredí, či už na Instagrame alebo v showbiznise. Za hviezdu sa nepokladám a oproti iným sa môj počet followerov stráca, no napriek tomu mám radosť z každého, kto ma sleduje a z každej reakcie ktorú dostanem.

Na tvojom Instagrame uverejňuješ veľa zaujímavých a krásnych fotiek. Je náročné byť stále tak krásna a zároveň mať sebavedomie na mieste?

Niekedy, keď si otvorím svoj profil zistím, že už je to týždeň, čo som nič neuverejnila, alebo dva. A potom sa zasmejem a vravím si, že na mňa na tom Instagrame asi práve nečakajú. Potom, keď postnem fotku a mám naozaj príjemné ohlasy, ktoré mi dávajú radosť, tak si vravím, že budem postovať viac. No ja som pohodlný človek, ktorý keď nemusí, tak na make-up nepomyslí, nie som ten typ, čo hľadá stále dobré svetlo, aj keď priznávam dá to občas zabrať spraviť peknú fotku, preto obdivujem každú blogerku, ktorá má na to trpezlivosť.

Čo máš vyštudované?

Strednú školu a na vysokú som sa už nešla, aj keď veľakrát pomýšľam na to, že by som si to vyskúšala. Keďže som počas školy a aj po nej cestovala, na vysokú som nešla a nemôžem povedať, že by som to ľutovala. Áno, je fajn mať vysokú školu, ale mala som to šťastie, že som si našla prácu aj bez toho.

Tvoju postavu ti môže závidieť väčšina z nás. Prezradíš nám ako nato?

Nič nové, čo si môžete prečítať v každom ženskom časopise vám nepoviem. Zdravá strava a pohyb, ale keďže svet má byť v rovnováhe, ja sama neodolám pizzi alebo koláčom. A takto je to somnou ako na húsenkovej dráhe. Ale keďže milujem zdravú stravu, nemám nikdy pocit, že sa obmedzujem. Ja skrátka mávam chuť na šalát a často!

Aké je tvoje momentálne zamestnanie?

Pracujem v jednej firme a zároveň vo Fashion tv. Keď prišiel čas dospeláckeho obdobia, tak som neverila, že existuje zamestnanie, kam človek chodí rád a teraz mám takéto práce dve.

Tvoja najobľúbenejšia kniha?

Ak by som sa mala vrátiť pár rokov dozadu jednoznačne by to bola twilight sága, ktorú musela prečítať každá pubertiačka :D. Mám veľmi rada knihy od spisovateľa Maxim E. Matkin (ženská klasika, ktorou asi nevytŕčam z davu) a potom motivačné alebo o zdravej výžive. Som klasik, chodím do knižnice, milujem vôňu kníh.

Hobby vo voľnom čase?

Som rada sama doma, ale iba cez deň, v noci sa bojím 😀 Púšťam si nahlas hudbu, tancujem a rada by som povedala, že spievam, ale znie to, ako keby zabíjali slepice. Milujem cestovanie, šport, kino, letné terasy a asi by ste ma nahovorili na hocičo.

Kam sa chodievaš cez víkend zabávať?

Viac ako diskotéky, ma baví príjemná partia a posedenie pri víne. No určite to každý z nás pozná, že sa z ,,dáme si deci vína“ stala párty do rána. Milujem maminin podnik v Bratislave, aspoň na chvíľu sa tam každý deň zastavím a viem, že tam vždy bude niekto koho poznám a s kým môžem prehodiť pár slov. Takže ma tam môžete často objaviť. Za svoje outfity sa nezaručujem, keďže to mám hneď pod domom a občas vybehnem v zaujímavých kreáciách alebo pyžame.

Poradíš našim čitateľkám, ako sa vyrovnať s rozchodom?

Neporadím, lebo sama neviem. Neexistuje na to žiadna formulka, nepomôže ani kýbeľ zmrzliny, ani liter vína. Asi len čas a dobrá spoločnosť, pri ktorej nebudete na dotyčnú/dotyčného myslieť.

Chystáš sa tento rok na exotickú dovolenku?

Exotiku si nechávam až na zimu. Som milovník Ázie (moje oči vám to asi prezradili haha), takže tento kút sveta koncom roka navštívim a cez leto sa budem flákať bližšie pri Slovensku.

Prší! #prvástop alebo ako to dnes vyzerá na instagrame 😂#bali 🌴

A post shared by Dominika (@ducova) on

Tvoje nesplnené sny?

Stále vravím, be carefull what you wish for. Snov mám veľa, ale ak prezradím nesplnia sa či?

Podstúpila si niekedy estetickú úpravu alebo si tak krásna prirodzene?

Ďakujem v prvom rade za kompliment! Nepodstúpila som žiadnu úpravu, aj keď mi občas dievčatá napíšu, kde som si dala robiť pery. No neodsudzujem plastiky, ani iné vylepšovacie metódy, ak je to s mierou, no veľa dievčat tú mieru nemá a potom vyzerajú ako cez kopírak.

Máš domáceho miláčika? Poprípade plánuješ?

Mám 14- ročného Bishonika menom Leo. Aj keď je už staručký, je stále fit a vyzerá stále ako šteniatko. Ja sa ešte jednému psíkovi nebránim a mojím vytúženým je talianský chrtík.

Stretla si sa niekedy s osočovaním tvojej osoby? Ako zvládaš negatívne vplyvy okolia?

Keď som si prvý krát v živote prečítala nepríjemné komentáre na moju osobu pod článkom, ktorý o mne vyšiel, myslela som si, že už nikdy nevyjdem z domu. Po čase som zistila, že nepríjemné komentáre píšu stále tí istí ľudia a teraz sa na tom smejem. Našťastie nemusím čeliť šikanovaniu v reálnom živote, pretože komentáre, ktoré vedia ľudia napísať, nie sú konštruktívna kritika, ale doslova šikana a urážky. To vedia ľudia napísať iba v komentároch a predpokladám, že na osobnom stretnutí by takú guráž nemali, nie že by som bola namakaný dvojmetrový chlap, ktorého by sa v reálnom živote zľakli, ale každý je väčší hrdina za počítačom. Konštruktívnu kritiku si vždy rada vypočujem, či už je to od našej šéfovej Gabiky Drobovej alebo od mojich blízkych.

Poznáš našu stránku Odzadu.sk?

Odzadu poznám a pozdravujem všetkých čitateľov. 🙂 Dúfam, že budete mať leto plné krásnych zážitkov. Ďakujem za rozhovor @ducova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.