Instagram/simonacomedy

Za svoje telo sa nehanbí! Komička Simona Salátová sa minulý rok dostala do väčšieho povedomia divákov po tom, čo sa v diskusnej relácii pustila do bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej. To spustilo lavínu kritiky pre obe strany a svoje názory nahlas vyjadrovali aj známe tváre. Konflikt mala Simona dokonca aj s Rytmusom, ktorý v tejto kauze začal narážať na jej výzor. Odvtedy ubehol takmer rok a 28-ročná komička prešla viacerými zmenami. 

Simona na svojom Instagrame odhaľuje aj témy, ktoré by mohli byť iným ženám nepríjemné. No vie, že hovoriť o nich nahlas je potrebné. V mladosti si prešla domácim násilím, stroskotaným biznisom, ktorý ju zadlžil, nevydareným vzťahom a rozvodom s partnerom, s ktorým už v 18-tke otehotnela a má synčeka Damiána. Humor ju však stále neopustil a možno práve ním si liečila svoje rany.

Dnes tvorí pár so svojím kolegom, stand-up komikom Teodorom, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Joe Trendy.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Od kedy sa verejne začala riešiť jej postava a na svoju adresu si vypočula veľa kritiky, začala pracovať na sebaláske a svoju cestu zdieľať aj na sociálnej sieti, aby tak ukázala realitu aj iným ženám. Pred pár mesiacmi sa pochválila, že sa jej podarilo schudnúť 15 kíl, pričom na Instagrame ukázala svoje bruško.

Priznala sa, že v minulosti sa prejedla tak, až sa jej na váhe objavilo trojciferné číslo, ktoré sa nehanbila prezradiť. A navyše, teraz sa ukázala dokonca iba v spodnej bielizni.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News