instagram.com/simonacomedy

Za úsmevom a vtipom sa vie niekedy skrývať aj bolesť. Simona si v minulosti zažila veľa zlého, krivdy a hlavne niečo, čo by žiadna žena nemala zažívať. V živote sa posunula opačným smerom a škaredé spomienky ju urobili ešte silnejšou. Dnes je poprednou slovenskou stand-up komičkou, zamilovanou ženou, matkou a vzorom mnohých žien.

Simona Salátová, známa ako Simona Comedy, sa nebojí obrátiť na srandu aj vážnejšie situácie zo života žien. Avšak ako sa sama vyjadrila ku kauze s Rytmusom: “Je rozdiel robiť si srandu, ktorá má pobaviť alebo ťa daný človek jednoducho chce uraziť.” Pred nedávnom sa totiž ocitla “pod paľbou celebrít” po účinkovaní v relácií Silná zostava, kde sa otvorene vyjadrila k Dominike Cibuľkovej.

Tam Simona zastupuje hlas ľudu – obyčajného človeka, keďže samú seba nevníma ako celebritu. Usiluje sa pomáhať druhým a poukazovať na problémy slobodných mamičiek. Taktiež sa stala aj ambasádorkou v projekte proti násiliu na ženách, pod menom známej kozmetickej značky Avon.

Včera zverejnila na svojom Instagrame nevšednú informáciu, pre ktorú si u niektorých vyslúži obdiv a u iných pohoršenie. Na vlastnej koži si kedysi zažila domáce násilie, a tak sa rozhodla vzdelávať svojho syna aj v tejto veci. Číta mu knihu, ktorá sa zaoberá danou problematikou, snaží sa s ním o tom rozprávať a primerane jeho veku aj vysvetľovať, prečo je to zlé. Simona neskrýva svoje prekvapenie a žasne, aký je jej syn citlivý už v 5 rokoch. Snáď z neho jedného dňa vyrastie skvelý muž.

Zdroj: instagram.com/simonacomed

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News