Chceš sa dozvedieť aká si priateľka podľa znamenia a horoskopov? Čítaj ďalej a dozvieš sa ako si na tom v rebríčku znamení, ktoré sú zoradené od najchladnejšieho po to najláskavejšie. 

 

 1. Ryby – darí sa ti byť vo vzťahu, ale si flexibilná. V ničom svojho priateľa neobmedzuješ a zároveň ti ani nevadí, ak sa spolu dlhšie nevidíte.
 2. Strelec – vôbec neberieš niektoré veci vážne. Si známa tým, že máš slobodného ducha a ak to niekto nerešpektuje, tak ťa ani nezaujíma.
 3. Vodnár – prejavuješ emócie, ale si veľmi opatrná. Si pôvabná osobnosť, no niekedy si aj veľmi ľahostajná.
 4. Váhy – miluješ to, že máš priateľa a harmóniu medzi vami si ceníš. No keď cítiš konflikt, radšej sa priateľovi vyhýbaš.
 5. Rak – si viac tichá ako spoločenská, no ak si vo vzťahu, urobíš všetko preto, aby ste boli obidvaja spokojní.
 6. Blíženci – aj tvoja nerozhodnosť môže veľa spôsobiť. Napríklad to, čo si o teba ľudia myslia. Nie si úplne v pohode s tým, čo robí tvoj priateľ, no ak si myslíš, že budeš šťastná, necháš ho v tom pokračovať.
 7. Kozorožec – si známa tým, že tvrdo pracuješ a dávaš veľký dôraz na svoju kariéru. Stále však očakávaš, že aj tvoj partner bude mať také isté hodnoty ako ty, aj keď vieš, že sa to nestáva často.
 8. Býk – očakávaš, že za to ako sa ty staráš o svojho priateľa, sa o bude starať o teba ako o princeznú. Pretože si veľmi zamilovaná a mala by si dostávať lásku, akú si zaslúžiš.
 9. Baran – máš veľmi dominantnú povahu. Tvoj vzťah musí byť neustále dobrodružný a plný adrenalínu, lebo aj ty miluješ adrenalín a svojho priateľa.
 10. Panna – vieme, že si perfekcionistka. Nikto však nie je dokonalý a ty miluješ svojho priateľa aj napriek tomu, že má chyby, ktoré ti vadia. Každé ráno mu robíš kávu a pobozkáš na cestu do práce, no čo je viac :).
 11. Škorpión – máš veľmi vášnivú povahu, tvoje nálady sa menia každú minútu, no stojí to za to, pretože svojho priateľa miluješ tak veľmi, že by si dala za neho aj ruku do ohňa.
 12. Lev – si veľmi ochotná, pokojná a láskyplná. Vyjadruješ svoje city a lásku k partnerovi bez hanby a všetko, čo mu vidíš na očiach, by si mu splnila.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.