Muž dáva žene bozk na čelo
Pexels/Pavel Danilyuk

Plánujete spoločné bývanie, no nevieš so stopercentnou istotou povedať, že ste na to obaja pripravení? Niektoré dvojice to zvyknú uponáhľať a pustia sa do toho skôr, než by mali. To môže spôsobiť rôzne (aj nemalé) problémy.

Z toho dôvodu by ste si mali byť obaja istí, že to zvládnete a bude to pre vás správne rozhodnutie. Pri rozhodovaní vám môže pomôcť aj týchto 10 znakov. Pokiaľ sa v nich nájdete, môžete to skúsiť, pretože to vyzerá tak, že vám hviezdy prajú a vy to dáte bez väčších ťažkostí.

Už teraz trávite u seba veľa času

Raz ste u teba, inokedy zase u neho. Každopádne, trávite spolu väčšinu nocí a ten druhý byt je viac-menej nevyužitý. V takom prípade ste už na seba zvyknutí a musíte to urobiť len oficiálne. Zároveň sa dohodnite, u koho bude spoločné hniezdočko lásky a čo urobíte s druhým bytom.

Je to medzi vami naozaj vážne

Vieš, že je to ten pravý, pretože vám je spolu naozaj dobre a všetko vám klape. Ostatní nechápu, ako vám to môže takto fungovať, pretože vyzeráte ako spriaznené duše. Asi nie je nad čím váhať.

Rozprávate sa o spoločnej budúcnosti

Otázku o spoločnej budúcnosti máte vyriešené a obaja sa v nej vidíte bok po boku. Možno už dokonca padla aj téma svadby alebo založenia si rodiny.

Poznáte aj svoje horšie vlastnosti

Keďže spolu budete väčšinu času, je dôležité poznať aj svoje zlozvyky, neresti a zlé vlastnosti. Ak by ste ich pred sebou tajili, mohlo by to byť veľmi nepríjemné prekvapenie, ktoré by pokazilo celé spoločné bývanie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating