Dvojica na lúke pozerá pred seba
Unsplash/Scott Broome

K najhorším možným vzťahom patrí ten, kde musíš prosiť o lásku. Na druhej strane tu ale máme muža, ktorý je do teba zamilovaný tak, že s tebou plánuje budúcnosť. Máš pochybnosti, či k nim patrí aj tvoj partner? Minimálne týchto 7 znakov ho prezradí. 

Ak sa správa takto, je to jasné. Ani zďaleka sa s tebou nezahráva, ale dokáže si ťa predstaviť po svojom boku aj o niekoľko mesiacov či rokov. 

Hovorí „my“ namiesto „ja“

Toto dokážeš odpozorovať kedykoľvek, keď rozpráva a ani sa veľmi nezamýšľa nad tým, čo povie. Ak hovorí o svojej budúcnosti, no namiesto seba automaticky hovorí za vás oboch, je to veľmi dobré znamenie. Počíta s tebou, preto mu príde prirodzené používať to zázračné slovíčko MY.

Figuruješ v jeho budúcich plánoch

Ak s tebou plánuje budúcnosť, je jasné, že by si mala byť aj v jeho snoch a víziách. Premýšľa nad tým, čo bude robiť cez leto či budúci rok o takomto čase a niekde v jeho rozprávaní sa mihla aj tvoja osoba? Je to ďalšie plus k tomu, že to s ním má význam.

Zaujíma sa o to, čo by si chcela dosiahnuť

Nielenže hovorí o tom, čo chce v živote on, ale zaujímaš ho aj ty a tvoje plány. Pýta sa ťa na to, po čom túžiš a vidíš, že ho to úprimne zaujíma. Stretávajú sa vaše vízie v určitom bode alebo chcete obaja niečo iné?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating