Možno som si ťa naozaj nezaslúžila. 

Naozaj si sa snažil všetky zlé veci medzi nami napraviť. Veril si vo mňa tak, ako ešte nikto predtým. Začínam si naozaj myslieť, že som nebola pre teba tá pravá. A vieš čo je najhoršie? Že ak si to pripustím k telu, bude to pravda.

Pri pohľade späť, na náš vzťah, si bol vždy vo vzťahu ten, ktorý ho ťahal. Ktorý sa snažil, ktorý vymýšľal veci, ktorý nechcel, aby sme mali stereotypný vzťah, ktorý sa rád zabával. Jediné, čo môžem pri pohľade späť urobiť je to, že sa od teba budem učiť.

zdroj: unsplash.com

Pretože teraz si už preč. Si preč a chýbaš mi viac, ako čokoľvek iné. Všetky nádeje a všetky krásne veci, ktoré si vo mne budoval, sú stále v mojej hlave, avšak už nie tak pevne.

Budeš mi chýbať vždy. Bude mi chýbať tvoje podporovanie ma. Bude mi chýbať to, že si stál pri mne, že si plnil moje sny, že si si vždy vypočul môj názor, že si ma obraňoval, že si vo mňa veril a že si vôbec o ničom nepochyboval.

Všetci robíme chyby. Aj ja som ju urobila. 

A tak teraz viem, že som si ťa nezaslúžila.

Ty si zaslúžiš niekoho, kto bude ako ty. Zaslúžiš si, aby si našiel niekoho, kto ťa bude milovať tak veľmi, ako si miloval ty mňa. Zaslúžiš si, aby si niekomu povedal o svojich snoch a on odpovedal: „dobre, poďme ich splniť“.

Potrebuješ niekoho, kto bude pri tebe, keď ti bude najhoršie. Potrebuješ niekoho, kto ťa bude držať vtedy, keď sa budeš cítiť na dne.

Bol si niečo viac a ja som to nevedela oceniť. Niekedy je nie chyba v mužoch, niekedy je chyba v nás, ženách.

Priala by som si, aby som ťa mohla milovať viac. Aby som ťa mohla milovať tak, ako si si to zaslúžil. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.