instagram.com/justinbieber

Ten čas ale letí, že? Ešte teraz si na Justina Biebera spomíname ako na mladého chlapčeka, ktorý zabodoval svojou skladbou Baby a dnes je z neho dospelý muž, úspešný spevák a šťastný a milujúci manžel. Za tie roky prešiel naozaj obrovskou premenou.

Dlhé roky ho všetci spájali so speváčkou Selenou Gomez, no ich vzťah nevyšiel a Justin našiel šťastie a lásku pri druhej. A vyzerá to tak, že našiel tú pravú, pretože so svojou manželkou Hailey vyzerajú ako dokonalý pár. Z ich fotiek láska priam vyžaruje a vidieť, že sa ľúbia. Justin oslávil 1. marca svoje 26. narodeniny a jeho manželka mu cez Instagram venovala krásny odkaz.

Hailey Baldwin Bieber zverejnila hneď niekoľko ich spoločných fotiek, ku ktorým pripojila veľavravný odkaz: „Všetko najlepšie k narodeninám, môj najlepší priateľ. Ďakujem, že ma každý deň rozosmievaš. Milujem ťa,“ podelila sa so svojimi fanúšikmi. Justin jej ale neostal nič dlžný a tiež zverejnil ich spoločnú fotku s krátkym popisom: „Ty si môj narodeninový darček“. No nie sú spolu rozkošní? 🙂

View this post on Instagram

Your my birthday gift bubba

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News