nechtová inšpirácia
Instagram/pop_polished/pati__nailart

Minimalizmus a jednoduchosť

Kým kedysi leteli hlavne výrazné a prezdobené nechty, teraz čoraz viac žien vsádza na jednoduchosť a minimalizmus. Stačí si vybrať jeden motív, ktorý bude manikúre dominovať. Môže to byť nakreslené srdiečko, list alebo len jednoduché čiary.

Halloweenom nič nepokazíš

Keďže sa nám blíži Halloween, táto tematika nemôže obísť ani nechtové salóny. Oranžová a čierna farba sú dominantné a nemali by chýbať tekvice či iné motívy. Ak by si si vybrala len farebné nechty bez ozdôb, môžeš ich nosiť pokojne aj po skončení sviatkov.

Už keď sme pri tom Halloweene, ktorý je naozaj za rohom, možno sa chystáš aj na nejakú párty. Ak ešte nemáš vybratú „masku“, inšpiráciu môžeš nájsť v našom článku. Na kostým nemusíš minúť veľa peňazí, stačí sa lepšie pozrieť do skrine.

Pavučiny zaujmú

Babie leto sa spája s pavučinami, ktorými počas prechádzok prejdeme, no čo keby si si ich dala aj na svoje nechty? Možnosti máš dve. Prvou je nakreslená typická pavučina a druhou je „spider gel“, ktorý by tvoja manikérka mala mať. Je v rôznych farbách a môžeš s ním vytvoriť rôzne motívy. Čiary môžu byť od najtenších až po tie hrubšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💜Andżelika Malik (@gandziuchaa)

Ak hľadáš viac tipov na jesennú manikúru, určite neprehliadni ani náš predošlý článok, v ktorom nájdeš fotogalériu so zaujímavými výtvormi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty