Jesenná manikúra
Instagram/ mzsofi__, Instagram/ksnailedit

Možno si to nechceme ešte priznať, ale jeseň sa pomaly, ale isto blíži. Čoraz viac nám začína pršať, dni sú kratšie a postupne klesajú aj teploty. Milovníčky leta smútia, no ak máš rada toto ročné obdobie, určite sa už nevieš dočkať. V duchu si už zaiste vymýšľaš, aké nechty si najbližšie urobíš. Preto pre teba máme  trochu inšpirácie. Táto jesenná manikúra je dokonalá a rozhodne ňou nič nepokazíš, takže by si ju mala skúsiť.

Jesenná manikúra je veľmi zaujímavá a výhodou je, že máš na výber hneď niekoľko rozdielnych možností. Môžeš si vybrať len jednofarebné nechty v odtieňoch nude, ružovej, hnedej, oranžovej či iných tmavších odtieňoch, ktoré sú ako stvorené na toto obdobie. Prípadne môžeš skúsiť obľúbený trend, kedy máš každý prst inej farby, pričom odtiene idú od najsvetlejšieho po najtmavší.

Obľúbenou možnosťou sú aj rôzne motívy. Určite nič nepokazíš listami alebo tekvicami, najmä ak sa bude blížiť Halloween. Ten je sám o sebe populárnym trendom.

Na Instagrame sme natrafili na množstvo perfektnej inšpirácie. Môžeš si ju pozrieť v našej FOTOGALÉRII. Prípadne sa podeľ s nami so svojimi minuloročnými nechtami, ktoré si si počas jesene nechala urobiť.

Jesenná manikúra, ktorú tento rok musíš skúsiť

Ktorá z fotiek sa ti páčila najviac a dokážeš si takúto manikúru predstaviť aj na svojich rukách? Máš rada jednoduchosť alebo ti nerobí problém experimentovanie a skúšanie nových vecí?

Aby si sa aj trochu pobavila, pozri si náš predošlý článok s novými príspevkami obľúbenej českej nechtárky, ktorá ich zdieľa na sociálnych sieťach.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty