Photo by Dani Vivanco on Unsplash.com

Láska ma popálila veľakrát. Zanechala mi v srdci bolesť, ktorú som doteraz nikdy nedokázala vyliečiť – jedine prijať. No viem, že aj keď hovorím, že bolesť v zlomenom srdci nikdy nezmizne, stane sa to (aspoň v to dúfam).  Pretože jedného dňa stretnem niekoho nového, kto si ma zaslúži.

Stretnem sa s niekým, kto ma bude chcieť aj s touto bolesťou. Stretnem sa s niekým, kto sa bude snažiť túto bolesť vyliečiť. Stretnem sa s niekým, kto bude chcieť túto bolesť premeniť na lásku. Stretnem niekoho, kto ma prijme takú, aká som. Stretnem niekoho, kto sa z môjho úspechu bude tešiť spolu so mnou. Stretnem niekoho, kto ku mne bude úprimný. Stretnem niekoho, kto so mnou nebude hrať žiadne hry a bude priamy. Stretnem niekoho, kto mi povie vždy to, čo si myslí. Stretnem niekoho, kto si zaslúži moju lásku, lebo budem vedieť, že aj on za to stojí.

zdroj: Photo by Ben Weber on Unsplash.com

No teraz… teraz musím cítiť bolesť. Musím kráčať spolu s ňou, aby som vedela, aká silná som a čo všetko sa vo mne skrýva. Musím nájsť spôsob, akým zalepiť svoje srdce. Svoje zlomené srdce.

Nemám rada, že som znovu zlomená. Nenávidím ten pocit bezmocnosti, kedy viem, že som nemohla urobiť nič, vďaka čomu by som zabránila zlomeniu. No na druhej strane viem, že k tomu aby som vedela žiť, bolesť potrebujem. Potrebujem cítiť, že mám ešte stále srdce a dušu. Aj keď sú možno zlomené, mám ich. Zlé spomienky ma prenasledujú stále, zabraňujú tomu,  aby som bola šťastná a priživujú sa na mojom smútku. Ale keď si spomeniem na dni, kedy som bola šťastná, mám chuť bojovať. Mám chuť povedať, že zlé obdobie nebude trvať naveky.

Pretože ja viem, že raz stretnem niekoho, kto ma nenaplní bolesťou ale radosťou. Viem, že raz stretnem nového muža, ktorý ma prinúti znovu uveriť v lásku.

Stane sa to aj tebe 🙂 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating