Muž drží ženu, majú vážny vzťah

Čím sa podľa teba vyznačuje vážny vzťah? Nie je to len o láske, ale viacerých faktoroch, ktoré musia spolu hrať. Dôvera, rešpekt, kompromisy. A samozrejme, dokonalé poznanie svojho partnera. V tomto kvíze si môžeš otestovať, ako je na tom práve ten tvoj.

Myslíš si, že ťa naozaj pozná alebo to z jeho strany nevyzerá na vážny vzťah, pretože nedáva najavo, že o tebe vie toľko, koľko by mal? Odpovedz úprimne na nasledujúce otázky, ktoré ti naznačia niečo viac.

Ak by ti mal (bez ohľadu na svoje schopnosti) uvariť tvoje obľúbené jedlo, našla by si si ho na tanieri?

Vie tvoj partner, kedy máš narodeniny a meniny?

Potrebuje od teba radu ohľadom toho, čo ti kúpiť ako darček na sviatok?

Ak by bolo rozhodnutie na ňom, akú dovolenku by vám vybral?

Zoznámil sa už s tvojou rodinou?

Povedala si mu svoje najväčšie tajomstvo?

Ak by mal vymenovať 3 tvoje obľúbené filmy, trafil by odpoveď?

Tieto otázky odhalia, ako dobre ťa partner pozná: Je to z jeho strany vážny vzťah?
VEĽMI DOBRE ŤA EŠTE NEPOZNÁ
Podľa toho, ako si odpovedala, to vyzerá tak, že ste spolu ešte veľmi krátko alebo ťa teda takmer vôbec nepozná. Možno by vám pomohlo viac sa spolu rozprávať.
NIEKEDY VIE PREKVAPIŤ
V niektorých veciach ťa má prečítanú, iné ešte potrebuje doladiť. Rozhodne to však vyzerá, že mu na tebe záleží a snaží sa ťa spoznať viac.
MÁ ŤA CELÚ PREČÍTANÚ
Myslí to s tebou vážne! Podľa tvojich odpovedí je jasné, že ťa veľmi dobre pozná a teda ťa aj miluje, inak by ťa nemal takto prečítanú.

Keď miluješ tieto vzťahové kvízy, potom si vyskúšaj aj ten, v ktorom konkrétne situácie preveria, či ťa tvoj drahý naozaj miluje. Klikaj na článok TU.

Kedy začína byť vzťah pre muža vážny? To, čo môže byť vážne pre jedného muža, nemusí automaticky platiť pre druhého. Napriek tomu v našom nedávnom článku nájdeš určité znaky a fázy, na ktoré sa chlapi často pozerajú, aby určili, kedy ide do tuhého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy