Jakub Jablonský o vzťahoch po rozchode
Instagram/letsdance.markiza/mamanaprenajom.markiza/kristina.svarinska

Jakub Jablonský v relácii Na káve pod taktovkou Televízie Markíza prehovoril o vzťahoch po rozchode. Ako to teraz má s expartnerkou Kristínou Spáčovou či Kristínou Svarinskou, s ktorou bol spájaný?

Čo Jakub Jablonský hovorí na to, že ho ľudia neustále s niekým spájajú?

Pred pár týždňami slovenský šoubiznis obletela správa o rozchode známeho páru. Po šiestich rokoch randenia si dali zbohom herci Jakub Jablonský a Kristína Spáčová. Iba pár dní potom bol známy herec zo seriálu Dunaj, k vašim službám spájaný so svojou tanečnou partnerkou zo šou Let’s Dance. S Eliškou Lenčešovou však tieto klebety vyvrátili.

Prednedávnom si dokonca Jakub Jablonský venoval pekné slová na Instagrame s hereckou kolegyňou Kristínou Svarinskou. Ľudia teda začali spájať aj ich dvoch. Známy herec a víťaz 9. ročníka šou Let’s Dance sa však teraz k týmto špekuláciám vyjadril.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Jablonský (@jakubkojablonsky)

„Niekto nafúkol, vymyslel príbeh. Čo je absolútne rozkošné, že ja ako slobodný človek po rozchode, že hneď mal niekto potrebu ma s niekým spájať. A nebola to len Eliška. Teraz aktuálne, po novom, chodím s Kristínou Svarinskou. My sa na tom s Kristínou výborne bavíme,“ povedal Jakub Jablonský v relácii Na káve.

„Je smiešne, že stačí, že idem s niekým na obed a už som automaticky s ním vo vzťahu,“ pokračoval. „Máme sa radi ako priatelia,“ dodal s tým, že pre neho sú to „nízke vibrácie“, no pre niekoho možno ide o najväčšie vzrušenie dňa. „Takže ak to má niekoho potešiť, nech sa páči,“ povedal ešte herec.

Jakub potom ešte dodal, že tieto klebety neovplyvnili jeho priateľstvo s Eliškou. No myslí si, že k nim prispel aj fakt, že pred Let’s Dance sa rozišiel s Kristínou Spáčovou.

„Keby som sa rozišiel o mesiac – dva skôr, tak ja si myslím, že nič z tohto by nebolo. Lebo by na to nebola zámienka. Ale tuto to hneď potreboval niekto vytvoriť príbeh, že všetko je v mojom osobnom živote spojené s Let’s Dance,“ zhodnotil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pepe Majeský (@pepeconfidential)

S expartnerkou je stále v kontakte

Kristína Spáčová a Jakub Jablonský aj sami povedali, že sa rozišli v priateľskom duchu. Teraz herec potvrdil, že sú stále v kontakte. Dokonca spolu hrajú.

„Je to priateľský vzťah. Akože … Potrebuje to všetko veľa času, aby to bolo úplne také, že môžeme ísť len tak na kávu a baviť sa o živote. Samozrejme, zatiaľ je tam stále trošku krivda, trošku bolesť. Ale je to úplne normálne po rozchode s niekým, s kým človek strávil väčšiu časť života,“ dodal ešte v relácii Na káve.

Zdroj: Markíza/Na káve

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News