Mama na prenájom

Jedna z hlavných postáv v seriáli Mama na prenájom končí. Pod príspevkom na Instagrame si vyliala srdce a všetkým poďakovala za priazeň. Fanúšikovia však v komentároch smútia. 

Iba pred pár dňami sme mohli v televízii a na Voyo sledovať finálovú časť seriálu Mama na prenájom. Divákov dohnala k slzám, čo poznamenali na sociálnych sieťach. Smútili nad rozchodom Eda a Beáty, ktorí v rodinnej snímke patrili medzi najkrajšie a najidylickejšie páry. Druhá časť fanúšikov vyronila slzy šťastia kvôli Martinovi a Nadi, ktorí čakajú bábätko.

Obľúbená herečka v seriáli Mama na prenájom končí

Televízia Markíza dokonca na svojich sociálnych sieťach potvrdila, že sa už čoskoro môžeme tešiť na ďalšiu sériu seriálu Mama na prenájom. Žiaľ, už v nej neuvidíme recepčnú Lenku, ktorú tam hrá Diana Ristová. V seriáli totiž odišla s Benom do Španielska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

„Som vďačná, že som Lenke mohla dať tvár, pocity a život ja. Mi nemálo prirástla k srdcu. Niektoré životné obdobia sa mi počas natáčania dokonca diali paralelne v živote, ako aj na pľaci,“ začala herečka pod zverejneným príspevkom. Diana v seriáli Mama na prenájom pôsobila od roku 2022.

„Posledný natáčací deň, ktorý som mala, sme točili v ext, vo výkupnom obchode. Tam mi kolega našiel jediný hrnček s menom !Lenka! Odvtedy je u mňa doma – ten hrnček. Bola to neuveriteľná jazda, ktorá mi naozaj, naozaj zmenila život,“ dodala. Ešte poďakovala všetkým kolegom, štábu, produkcii, samotnej Televízii Markíza a ďalším, ktorí sa podieľali na natáčaní seriálu.

„Bolo to šialené makačské obdobie po všetkých stránkach. A po necelých 2-tisíc obrazoch, ktoré som v tomto seriáli natočila, je práve teraz na svojom konci,“ uzavrela seriálová Lenka a pridala smutného smajlíka.

Fanúšikovia smútia

Divákov táto informácia nenechala chladných. „Budeš tam veľmi chýbať. Tento seriál príde o dobrú herečku,“ píše jedna z nich. „Bola si skvelá, ale prečo odchádzaš? Dúfam, že sa ešte vrátiš,“ súhlasí ďalšia. „Ja som myslela, že Lenka sa v ďalšej sérii vráti alebo že vôbec neodíde. Prečo v seriáli končíš?“ pridala sa ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Ristová (@dianaristova_)

Aj tebe bude za Dianou v seriáli Mama na prenájom smutno?

Zdroj: Instagram/dianaristova_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News