Najlepšie kamarátky si navzájom porovnávajú veľkosť košíkov podprsenky, zatiaľ čo muži si vedia porovnávať svoju pýchu tam dole. Avšak, nie vždy je to jednoduché, pretože na mužskom prirodzení záleží niekedy viac, ako na ženskom poprsí.

Aké výhody a nevýhody so sebou prináša to, keď ho má muž veľkého?

Keď partnerka uvidí po prvýkrát tento nástroj rozkoše, skríkne „wow“. Priateľ sa tak poteší a je viac sebavedomejší. Vie, že chémia a príťažlivosť v ich vzťahu stále je a dobre funguje. Je všeobecne známe, že sebavedomie je dôležitá súčasť života, preto tomuto chlapovi nechýba a má ho toľko, že ho môže rozdávať.

Avšak, niekedy je veľmi ťažké nájsť tú správnu veľkosť ochrany. Chlap sa môže cítiť frustrovane hlavne, ak na neho žena tlačí, že ju musí používať. Toto je jedna z nevýhod, ktoré to prináša. V lekárni, či v kozmetických obchodoch sa nie vždy nájde správy druh, ktorý by mu sadol.

Ďalšou nevýhodou je, že také vzrušenie na verejnosti nie je nič príjemné. Všetci si to hneď všimnú a žiadna žena sa nezostane tváriť normálne. Nehovoriac o tom, že to pre muža môže spôsobovať bolesť, ak má na sebe obtiahnuté nohavice.

Výhodou však je, že sa priateľ nemusí báť o to, že ho bude partnerka porovnávať s bývalými. Pravdepodobne to tak nebude z toho dôvodu (aj keď to nemusí dievča povedať), že ho má zo všetkých najväčšieho. V momente ako sa spolu vyspia, na všetkých ex zabudne.

Avšak, najväčším problémom je, keď sa spojí tento muž so ženou, ktorá je úzka a pri milovaní ju všetko bolí. V takomto prípade veľké prirodzenie neslúži na rozkoš, no skôr spôsobuje bolesť. Partnerka môže intuitívne milostné aktivity sabotovať a vôbec z nich nemusí mať radosť. Skôr strach a zdesenie. Ako vo všetkom v živote, aj tu platí, že zlatá stredná cesta je najlepšia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.