Koncom minulého týždňa sme ťa informovali o tom, že hviezda zo seriálu Glee, herečka Naya Rivera, je nezvestná. So svojím 4-ročným synom si prenajala loď a policajti tam našli len spiaceho Joseyho. Ihneď sa začala pátracia akcia, ktorá sa v pondelok uzavrela so zlými správami.

Polícia našla telo 33-ročnej herečky v jazere Piru, kde sa plavila so svojím synom. Portál People zverejnil informácie, ktoré potvrdzujú, že išlo o nešťastnú tragédiu. Syn zosnulej herečky prezradil šerifovi, že si s mamou boli zaplávať, no nastali nejaké problémy a rýchlo sa ponáhľali k člnu.

Herečke sa ešte podarilo vytlačiť Joseyho naspäť do člnu, no už jej pravdepodobne neostala energia na záchranu seba. Ako povedal chlapček, keď sa obzrel, videl, ako jeho mama zmizla pod hladinou vody.

Telo zosnulej Rivery objavili v pondelok 13. júla, pričom išlo presne o deň, kedy sme si pripomenuli 7. výročie od smrti ďalšieho herca zo seriálu Glee. V roku 2013 umrel na predávkovanie aj Cory Monteith, predstaviteľ Finna Hudsona.

Hereckí kolegovia boli správou o smrti herečky hlboko zasiahnutí a krásnym gestom si uctili jej pamiatku. Spolu s jej rodinou sa všetci pochytali za ruky a postavili sa na breh, kam vytiahli Nayino telo a spoločne pozerali na jazero, kde poslednýkrát vydýchla ich priateľka. Zároveň si tam zaspomínali aj na Coryho.

Tvorcovia seriálu dokonca prezradili, že pracujú na tom, aby vytvorili fond pre 4-ročného Joseyho, ktorému budú prispievať na vysokú školu.

View this post on Instagram

And the moment we all feared the most has come…. A body has been found at the lake and the body has officially been identified as Naya Rivera. I've been a gleek for 8 years now so I'm heartbroken about this news, but I can't even imaginehow her family and friends must be feeling now.😔 I keep them in my mind and heart and wish them nothing but love now. I know everyone must be overwhelmed and upset but please whatever you do stay respectful to the people she was closest with. Don't tag the cast and family in all your posts about her. Let's remember Naya as the beautiful and inspiring woman she was!💖 Also please never forget how lucky we are to be alive right now 💕 #NayaRivera #RIPNayaRivera

A post shared by glee fan account (@gleeky.family) on

Spevácke vystúpenia herečky ako predstaviteľky Santany Lopez v seriáli Glee

Zdroj: people.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.