Nájsť hranicu medzi priateľstvom a vzťahom je niekedy ťažké. Nehovoriac o tom, ak sa z niektorých priateľov stanú kamaráti s výhodami.

Týchto 5 znakov ti prezradí, že tvoj kamarát chce byť niečo viac než len „mám ťa rada ako môjho staršieho brata“.

Zaujíma sa o teba viac než o iné kamarátky

Prehnaný záujem, pritakávanie, súhlasenie a množstvo otázok, ktoré nemá na nikoho, iba na teba. Príliš veľký záujem ho prezradí ihneď.

Pamätá si detaily z tvojho života

Niekedy sa až čuduješ, čo všetko si pamätá. Pre neho to nie je problém, pretože má o teba záujem, a tak sa zaujíma o to, čo rada robíš a kam chodíš. Ak ho máš vo friendzone, môže ti to prísť čudné, no pre neho je to normálne.

zdroj: Instagram/mariefeandjakesnow

Aj keď máte skupinový chat, s tebou si najradšej píše súkromne

Nechápeš tomu a nerozumieš mu. Vieš, že máte skupinový chat, kde sa rozoberá všetko, no on ti aj napriek tomu píše do súkromnej správy. Chce mať s tebou hlbší kontakt a nechce, aby o tom vedela celá partia.

Volá ťa často von bez priateľov

Ďalší jasný znak toho, že chce byť s tebou niečo viac – volá ťa von bez priateľov. Chce sa s tebou prechádzať a stráviť tak spoločný čas vonku osamote. Bez priateľov idete práve preto, pretože ti chce povedať o svojich citoch a dúfa, že keď budete vonku iba vy dvaja, jeho city mu opätuješ.

zdroj: Instagram/explorerssaurus_

Nemá problém ti kúpiť darček alebo doniesť kvet

Hoci ti to príde divné (rovnako ako pri tých detailoch zo života), darčeky od neho prijmeš. Nevidíš na tom nič zlé, no on za to určite niečo očakáva. To, že ti dáva darčeky a kvety, značí jeho záujem a bude rád, ak s ním pôjdeš na rande. Je si istý, že pozvanie na rande neodmietneš, pretože by ťa trápilo svedomie, keď ti doniesol kvety a snažil sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.