https://www.instagram.com/p/CGxK9owHcn8/
instagram.com/jesynelson

Little Mix je jednou z najpopulárnejších skupín v histórií. Po tom ako vyhrali pred 10 rokmi X faktor UK sa stali celosvetovými hviezdami. V poslednej dobe ale nebolo vidieť členku skupiny Jesy Nelson, teraz sa ale konečne k celej situácií vyjadrila a fanúšikovia smútia.

Bohužiaľ najhoršie sa potvrdilo, Jesy dnes na svojom Instagrame uverejnila list, v ktorom sa vyjadrila, že odchádza zo skupiny Little Mix.

Jesy napísala „Zažívam neustáli tlak, kvôli tomu že som v dievčenskej skupine, napĺňať očakávania je veľmi veľmi ťažké.“ ďalej píše že je vďačná že spolu s jej skupinou mohla prežiť úžasných 9 rokov a je šťastná zo všetkých úspechov, ktoré dosiahli od výhry prvej ceny až po vypredanie O2 arény.

O tom, že Jesy opúšťa skupinu sa špekulovalo už dlhšie, keď pred mesiacom Little Mix vydali svoj album Confety a ako promo robili moderátorky na hudobných cenách a Jesy sa tam neobjavila a odvolala sa na to, že si dáva od skupiny pauzu.

Nakoniec list ukončila tým, že teraz sa chce sústrediť na seba, na svoje mentálne zdravie a robiť veci, ktoré ju napĺňajú a robia šťastnú. Poďakovala sa aj svojim členkám skupiny – Perrie, Jade a Leigh-Anne za krásne spomienky a dúfa, že oni aj na ďalej bez nej budú vytvárať úžasnú hudbu, ktorú si ľudia zamilujú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News