Timotej zo šou Farma

Timotej „Trasliak“ Puchoň bol veľmi výraznou súčasťou šou Farma 15. Fanúšikovia si ho obľúbili najmä vďaka úprimnosti a tomu, že ako jeden z mála pred kamerami nehral falošnú hru.

Čo sa však v jeho živote stihlo udiať od decembra, kedy sa vysielalo finále šou Farma 15? Prezradil nám, či sú so Sárou ešte stále spolu. To ale nie je všetko. Má pár úžasných noviniek v živote a fanúšikom posiela odkaz.

Timo z Farmy má obrovské novinky

Ako už Timo viackrát priznal aj v šou Farma, nešiel si tam pre výhru. Čo ho tam teda presvedčilo ísť? „Na Farmu som sa rozhodol ísť práve kvôli tomu, aby som dostal svoju kvalitnú tvorbu medzi viac ľudí a naplno sa živil tým, čo ma baví a čomu sa venujem už niekoľko rokov,“ priznal exfarmár s tým, že od detstva miluje kamery.

„Už počas školy som hrával v ochotníckom divadle a mal som možnosť si zahrať aj v TV, v nejakých seriáloch, filmoch … Nejakú mini rolu s troškou textu,“ uviedol s tým, že takéto úlohy ho časom prestali baviť, pretože podľa jeho slov to zaberalo veľa času a v konečnom dôsledku to bola nuda. „Najradšej by som hneď mal nejakú rolu na niekoľko strán,“ zasmial sa.

No Timo je najmäfotograf, a dokonca mám aj v Trnave ateliér. Fotím svadby, ateliérové fotenia, rôzne akcie a akékoľvek fotenie, na aké si ma človek objedná. Taktiež som chcel dostať do povedomia aj svoju hudbu. Vystupujem pod pseudonymom ,Trasliak‘ a pod týmto menom ma nájdete na Instagrame a všetkých streamovacích platformách,“ vysvetlil.

„Aktuálne mám pár skladieb a najnovšie pribudlo 5.2. Mini Farmárske EP – Farmárska Hymna, kde sú dve verzie. Prvú verziu poznáte z Farmy a druhá je taká viac-menej trap verzia. Aktuálne už dokončujem môj očakávaný debutový album, o ktorom som hovoril na Farme. Pevne verím že ak budem mať dostatočnú podporu, tak si moje piesne môže zamilovať nespočetne veľa ľudí,“ dodal.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory