Ema Muller

Ema Müller ti možno nie je neznáma. Narodila sa spevákovi Richardovi Müllerovi a moderátorke Soni Müllerovej. Spod ich tieňa sa však zvládla vymaniť a začala si svoju cestu k úspechu dláždiť sama, čo sa jej aj podarilo.

Dnes je obľúbenou influencerkou s rôznymi záujmami a najnovšie sa jej dokonca podarilo vydať knihu s názvom „Svoja“, o ktorej nám porozprávala. To ale nie je všetko. Oslavovala väčšie životné jubileum – 30 rokov.

Aké je to žiť v tieni známych rodičov?

Nie je žiadnou novinkou, že Ema Müller celý život žije akoby v tieni svojich známych rodičov. Je to predsa dcéra toho známeho speváka alebo moderátorky, ako mnohí nezabudnú podotknúť. Bolo to však pre ňu niekedy také ťažké, že to už nezvládala?

„Ja si myslím, že všetko má svoje pre a proti. Keď som bola mladšia, tak som to, že sú moji rodičia známi, brala iba ako príťaž,“ priznala Ema, ktorá už v šestnástich rokoch odišla do Kanady a v osemnástich následne do Paríža, kde žije doteraz. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ema müller (@emamuller)

„Myslím si, keď sa na to pozerám spätne, odišla som aj preto, aby som vyšla z toho tieňa a aby som si spravila niečo sama. Pretože som si myslela, že sa mi nikdy nepodarí byť sama za seba. Že vždy tam budú pri mne ,zvoniť‘ mená mojich rodičov,“ dodala s tým, že teraz to rozhodne nevníma ako príťaž a má s nimi perfektný vzťah. Dokonca sa pravidelne navštevujú.

Doteraz ju však ľudia zvyknú súdiť na základe známych rodičov. Väčšinou ale podľa slov Emy ide o ľudí, ktorí si o človeku vytvoria názor bez toho, aby ho poznali osobne.

Rebelské časy má za sebou

Vo svojich tínedžerských rokoch bola Ema veľkou rebelkou a ľudia ju často označovali za kontroverznú osobu.

„V puberte, keď o mne vychádzali všetky články, také tie veľmi nepríjemné, tak viem, že tie som si ako keby vyprovokovala ja sama. Svet išiel proti mne, tak ja som si povedala, že pôjdem proti svetu. Robila som napriek, prezentovala som sa veľakrát nie najlepšie,“ priznala kráska bez okolkov. Nič by však v živote nemenila, keďže aj toto obdobie ju čosi naučilo.

Všetko to bolo o takej „ochrannej maske namyslenosti“, ktorú si Ema nasadila, aby sa jej nikto nemohol dostať k telu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ema müller (@emamuller)

„Ja si teraz myslím, keď sa na to pozerám spätne, že to bolo preto, lebo som si bola sebou hrozne neistá a hrozne som sa hanbila pred ľuďmi. No a keď som prišla do Paríža, tak som zistila, že nemôžem byť namyslená, lebo nikto sa so mnou nebude baviť a nenájdem si žiadnych kamošov,“ opísala.

Keď si však túto masku z tváre dala dole, uvedomila si, že je ľúbená ľuďmi, ktorí nepoznajú jej rodičov. „Podarilo sa mi vytvoriť si svoju vlastnú identitu a zistila som že, čím som milšia, taká, aká chcem byť na ľudí, tak tým sa ľudia cítia v mojej spoločnosti príjemne, čím sa cítim príjemne aj ja,“ dodala.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory