Instagram/egoemo

Na slovenskej hip-hopovej scéne to v poslednom období doslova vrie. Za všetko môže konflikt medzi trojicou úspešných raperov Separom, Rytmusom a Egom. Tí sa prostredníctvom svojich sociálnych sietí navzájom osočujú a posielajú si rôzne priame či nepriame odkazy. 

Nedávno už dokonca začali vyťahovať aj paragrafy a zákony, konkrétne sa týkajúce ohovárania. Urobil tak práve Ego, ktorému sa pred menom hrdí titul JUDr. z vyštudovaného práva.

Raper často koná s horúcou hlavou, pretože je známy tým, že keď pridá nejakú storku, o chvíľu ju zvykne vymazať. Mnohí ju ale predtým stihli vidieť, a tak si urobiť vlastný názor.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Egove správanie si už všimli aj jeho fanúšikovia a ani zďaleka sa im nepáčilo. Najnovšie sa prejavili v komentároch pod jeho novým príspevkom, kde ho poriadne skritizovali.

Michal pridal na prvý pohľad nevinnú fotografiu so svojou rodinkou. Oveľa viac ale prekvapil popis k danej snímke. „Tento týždeň som uzavrel zmluvu za 6-cifernú sumu, zároveň prejednávam ponuku na ďalšiu. 🤓Hm.. možno, že niečo robím dobre, hovorím si. Pošleme za to deti na univerzitu..? Požehnanú nedeľu,“ pochválil sa svojim sledovateľom.

Určite nečkal, akú diskusiu svojím konaním rozprúdi. Všetky komentáre, aj tie negatívne, zatiaľ pod príspevkom ostali, raper ich nevymazal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Viac z kategórieHot News