Instagram/separ__dms/rytmusking

Slovenská rapová scéna zažíva búrlivé obdobie, aké tu ešte nebolo. Už niekoľko dní trvá spor medzi našimi najznámejšími a najúspešnejšími hudobníkmi, a tak sa zdá, že každý chce mať posledné slovo. Ich drsné odkazy či výsmešky, ktoré si posielajú cez Instagram, sa už dokonca dotkli aj zákonov. Kto z trojice Separ, Rytmus a Ego má vôbec pravdu?

Celé to začalo ešte na začiatku januára, kedy Separ poukázal na podobnosť skladby „JA“ od speváčky Simy, ktorú porovnal s inou známou skladbou. Otvoril tak verejne tému „kradnutia“ beatov. V hudobnom priemysle tak svojím názorom a aj ďalšími ukážkami nepotešil mnohých interpretov a producentov. Medzi nich sa dostala aj skupina Kontrafakt.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

K Separovi sa najprv vyjadril Ego, ktorý svoje príbehy na Instagrame vymazal, no ticho neostal ani Rytmus, ktorý sa začal obraňovať tým, že sú úspešnejší ako DMS (skupina Separa), že ide o spochybňovanie Ega a „kopanie okolo seba„. Viac na „vojnu“ medzi týmito interpretmi ani nebolo treba.

Verejne sa začali vyťahovať nie len čísla úspešnosti, ale aj súkromné správy z minulosti a informácie, o ktorých fanúšikovia nemali šancu vedieť. Separ sa vyjadril, že ho Rytmus nemá už dlhodobo v obľube a týmto ich „priateľstvo“ skončilo. Konkrétne vyjadrenia si môžeš prečítať v našom minulom článku TU. Po nich však stále neostalo ticho.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News