Spevák Marek Ztracený je na hudobnej scéne viac ako 10 rokov a jeho hlas milujú fanúšikovia nie len v Čechách, ale aj na Slovensku. Včera sa konal jeho koncert v O2 aréne, ktorú kompletne vypredal, čo sa podarí iba naozaj veľkým hviezdam. Okrem toho bol tento večer pre Mareka špeciálny aj z iného dôvodu.

Priamo pred divákmi si totiž pokľakol pred svoju dlhoročnú priateľku. 34-ročný Marek tvorí pár s rovnako starou Marcelou, s ktorou má už aj syna Marka. Práve ten vedel o veľkom pláne svojho otca niekoľko mesiacov vopred.

Počas vystúpenia prišiel Marek medzi divákov, kde sedela jeho partnerka a pred všetkými sa jej poďakoval za podporu. Hneď na to si kľakol, vyznal lásku, a poprosil svojho asistenta a pomoc. Malým asistentom bol práve ich syn, ktorý mu podal krabičku s prsteňom. Pozri si celú žiadosť na videu, ktoré pridal sám Marek na svoj instagramový profil. Po takejto žiadosti o ruku od slávneho speváka snáď snívala každá z nás!

View this post on Instagram

Věděl to jen můj syn/asistent, který byl až dojemně šťastnej.. když jsem mu tenkrát řekl, co mám v plánu … říkal “já myslel, že to už nikdy neuděláš” a šel pro obrázek do pokojíček , který nakreslil. Byl jsem tam já, jak žádám naší maminku o ruku”. To naše tajemství vážně udržel… několik měsíců.. Ke koncertu se vrátím, ale chtěl jsem se s vámi podělit o tenhle moment na který nikdy nezapomenu… kruh se uzavřel a lituji jediné věci ..že jsem to neudělal už dávno … těžko se to popisuje. Prostě najednou ti dojde, že jsi tam, kde máš být a že není potřeba už hledat… díky, že jste byli u toho … již brzy pan a paní Ztracení.

A post shared by Marek Ztracený (@marekztraceny) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.