Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Hovorí sa, že muži myslia na s*x stále. Avšak, aj oni majú svoje dni, kedy na to nemajú chuť. Práve počas nich by si mala držať svoje chúťky na uzde a ovládať sa. 

Sú to práve tie dni, kedy sa cítia unavene alebo vyčerpane.

Keď má toho v práci veľa

Povinnosti v práci vedia vyčerpať všetkých. Nehovoriac o chlapoch, ktorí pracujú manuálne alebo na stavbách. Jediné na čo myslia, keď prídu domov, je sprcha a oddych, nie vášnivé milovanie, ktoré by trvalo do rána.

Keď si myslí, že by nesplnil očakávania

Nový vzťah so sebou prináša vysoké očakávania. Keď muž začne randiť so ženou, v začiatkoch je hanblivý a so se*om čaká. Bojí sa, že by nesplnil očakávania, a tak si radšej počká na to, čo povie žena, že od vzťahu a intímneho života očakáva.

Keď vie, že nie je pripravený

Možno si myslíš, že to je výmysel, no je to pravda – aj muži riešia to, čo si oblečú alebo kedy je najlepšie oholiť sa. Na spálňové radovánky nemá chuť vtedy, keď vie, že nie je dlho oholený alebo má spodnú bielizeň, ktorá nie je reprezentatívna. Taktiež sa nemusí cítiť pripravený vtedy, ak nie je doma a nachádza sa mimo svojho bezpečného miesta.

Keď starne a nemá dlhú výdrž

S postupným starnutím sa znižuje aj chuť na milovanie. Muži vo vyššom veku sú síce dobrými milencami, no spať so ženou chcú naozaj zriedka. Už to predsa nie je ten mladý muž, ktorý to chcel trikrát do dňa.

Pokiaľ s ním túžiš mať kvalitný intímny život, netlač na neho, skús ho skôr podporovať a nechci sa s ním milovať nasilu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.