Sabina a Muradov s dcérkou Rumiou
Instagram/sabina.karaskovaa/makhmud_muradov

Makhmud Muradov a Sabina Karásková posunuli vzťah na vyšší level. Známy MMA zápasník svoju partnerku zoznámil s dcérkou, ktorú mu pred 4 rokmi porodila speváčka Monika Bagárová. Macho a Sabina z Love Islandu príspevky s Rumiou spoločne zverejnili na Instagrame

O pár mesiacov to už budú dva roky, čo Slovensko obletela kauza Sabiny z druhej série šou Love Island. Ona a Zbyněk Vlček sa v súťaži umiestnili na druhej priečke, no zakrátko po finále zoznamovacej relácie sa rozišli. Prsty v tom mal mať práve Makhmud Muradov. Sabina však doteraz tvrdí, že s ním nič neriešila, kým ešte bola vo vzťahu so Zbyňkom.

Muradov zoznámil Rumiu so Sabinou

Síce pár týždňov či mesiacov existovali iba špekulácie o tom, že známy MMA zápasník a tanečnica tvoria pár, neskôr to sami potvrdili.

Vzťah si však udržiavajú skôr v súkromí a len sem-tam na sociálnych sieťach zverejnia nejaké spoločné zábery. Dokonca o ich partnerstve veľmi nehovoria ani na verejnosti. No prezradili, že vylúčená nie je ani svadba a Macho tiež chce ďalšie deti.

Z predošlého vzťahu s českou speváčkou Monikou Bagárovou má dcérku. V rozhovoroch spred pár mesiacov Muradov prezradil, že Sabinu určite plánuje zoznámiť aj s Rumiou. Zdá sa však, že čas na to dozrel až teraz.

MMA zápasník a kráska z Love Islandu pred pár hodinami na Instagrame zverejnili spoločné zábery s Rumiou. Všetci traja sa na nich usmievajú od ucha k uchu a vyzerajú ako šťastná rodinka.

V stories sa dokonca objavilo video, v ktorom sa Sabina s Machovou dcérkou zabávajú na šmykľavke. Rumia bola nadšená a zdá sa, že si s ockovou priateľkou veľmi rozumie. Muradov nemôže byť šťastnejší muž.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News