Instagram/aftermovie, Instagram/ryanandemmafanpage

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ak aj ty patríš k romantickým dušiam, potom určite rada sleduješ filmy, ktoré sa témou lásky a vzťahov zaoberajú. Do poslednej chvíle dúfaš, že to medzi zaľúbencami dopadne dobre, aj keď to predtým mali veľmi ťažké. Najmä, ak sú úplne rozdielne povahy, ktoré sa však skvele dopĺňajú.

Téma „zlý chlapec a dobré dievča“ je v takýchto filmoch mimoriadne obľúbená, pretože dokazuje, že protiklady sa naozaj priťahujú. Preto tu máme pre teba zopár našich obľúbených tipov, pri ktorých sme vždy držali palce práve takejto láske, ktorí mnohí odsudzujú. Ktorý si pustíš najskôr?

After

Film After je aktuálne obrovským hitom a v kinách momentálne beží jeho tretie pokračovanie. Dej sa točí okolo mladej lásky plnej vášne. Hardin je typický obraz neposlušného tínedžera, zatiaľ čo Tessa je milá a šikovná študentka.

Ich vzťah však kvôli jeho temperamentu nebude ľahký. Okrem klasickej zápletky tu však môžeš očakávať aj vášňou nabité scény.

Bláznivá, hlúpa láska

Pár, ktorý predstavuje naše kombo v tomto filme síce nie je v hlavnej úlohe, no týka sa jej až príliš. Cal prežíva ťažké obdobie – jeho „dokonalý“ život sa skončí po tom, čo mu je žena neverná a chce rozvod. Po 40-tke tak začína znova (neúspešne) randiť. Pod krídla si ho chudáka vezme mladší Jacob, ktorý je hotový sukničkár.

A ten sa, zhodou náhod, zaľúbi do jeho dcéry. Dokáže ho ona zmeniť k dobrému a dostať do ozajstného vzťahu?

Nezabudnuteľná cesta

Starší film, ktorý však rozhodne stojí za to. Landona, školského rebela a Jamie, ukážkovú dcéru pastora, v ňom čaká láskyplná a smutná cesta. On je bad boy zo strednej, ktorý potrebuje pomoc a nájde ju u milej žiačky, ktorá žije úplne inak. Vzorne.

Navzájom sa však ovplyvnia tak veľmi, akoby to nikto nečakal. A to navždy.

10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Aj tento film má podobný obsah ako ten predošlý, no nedá sa ho sem nezaradiť. Opäť sme v školskom prostredí, kde sa stretávajú Kat a Patrick, aj keď ona nie je na prvý pohľad také to dobré dievčatko, ktoré poznáme z iných filmov.

Ona si ľudí drží od tela a on je ten neposlušný chlapec so šarmantným úsmevom. Dvaja ľudia, čo si vzájomne pomôžu, no ako už tušíš, poriadne sa im to zapletie.

Let’s Dance

V tomto príbehu pretína svet Nory, elitnej študentky tanečnej akadémie a Tylera, ktorý má vo svojom živote viacero problémov a pochádza z chudobnejších pomerov. Stretnú sa v škole, kde on za trest vykonáva verejnoprospešné práce.

Spojí ich tanec – aj keď sú ich štýly rovnako odlišné ako ich životy, predsa len zistia, že ich to k sebe ťahá.

Hriešny tanec

No a pri tanci zostaneme aj v tomto tipe. V tomto hriešnom sa počas letných prázdnin stretnú Baby – milé mladé dievčatko z bohatej rodiny, ktoré je na dovolenke s rodičmi a Johnny – člen personálu, ktorý pochádza z iných pomerov. Aj keď nie je tým zlým chlapcom ako v ostatných filmoch, podľa spoločnosti nie je pre Baby dobrou partiou. No láske nerozkážeš …

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife