Photo by Dimitri Kuliuk from Pexels

Ktorá žena nemiluje pozerať romantické filmy? Či si to priznáš alebo nie, niečo nás na tých všetkých lovestories láka. Jednou z vecí, o ktorých tajne sníva každá žena, je aj scéna z romantického filmu. No všetky tie scény v nich ma naučili do života aj tieto 4 veci.

Vždy povedz, čo cítiš

Nejeden vzťah dvoch po uši zamilovaných ľudí vo filme stroskotal preto, že nevedeli nahlas povedať a priznať, čo k sebe cítia. Bez slova nechali odísť preč svoju lásku na dlhý čas, niekedy aj roky, kým sa znova stretli a konečne sa jeden druhému vrhli do náručia. Toľko stratených dní, čo už mohli spolu šťastne žiť! Ak niekoho miluješ, povedz mu to – nenechaj ho ísť ďaleko, a už vôbec ho nenechaj odísť s niekým iným bez boja.

Vzťah zo zvyku nemá budúcnosť

Veľakrát sa vo filmoch objavuje aj dej zo života mnohých z nás – človek je vo vzťahu s niekým, koho už vlastne ani tak veľmi nemiluje. Síce sa majú radi, no po takej dlhej dobe je to už len o zvyku. Vtedy na scénu prichádzajú pochybnosti, nevera, milenci a ťažké rozhodovanie – ostať alebo odísť? Ak by sa mi v živote malo stať niečo podobné, sľubujem si, že sa vždy budem riadiť srdcom a tak, aby bolo moje šťastie na prvom mieste.

Najväčší frajeri nie sú tí najlepší

Všetci tí drsní a zlí chlapci sa len na niečo hrajú. A všetci tí sukničkári majú za sebou buď zlomené srdce alebo nejaký komplex. Viem, že nechať sa opantať pekným a silným vzhľadom nie je tak ťažké. No ak mi má taký chlap lámať srdce, ďakujem, neprosím. Oči je treba mať otvorené, nikdy nevieš, či ten milý a nenápadný sused odvedľa nie je naozaj ten pravý.

Ak to nie je šťastný koniec, tak to nie je koniec

Po každej zápletke prichádza rozuzlenie. A na každom konci romantického filmu príde buď šťastný alebo krásny, no srdcervúci koniec. Ak to tak nebude v mojom živote, stále budem mať nádej, že ešte ten koniec nenastal. Že ma niekde v diaľke čaká niečo, čo si zaslúžim, niečo, čo už osud zariadí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating