denný horoskop

Posledný deň predtým, než začne ďalší pracovný týždeň. Snaž sa vychutnať si rodinnú atmosféru, pretože nie každý bude mať dobrú nedeľu. Denný horoskop ti odhalí prečo. 

Baran

Bohužiaľ, tvoj víkendový deň pokazia rodinní príslušníci. Zobudia ťa, no to nie je všetko. Pohádaš sa s nimi a do večera budete mať tichú domácnosť. Aj keď si takto nedeľu asi nepredstavuješ, skús poobede vybehnúť do prírody alebo na turistiku.

Býk

Dnes ťa čaká rande s priateľom, preto by si nemala otáľať a už od rána sa chystať. Hoci sa nestretneš s pochopením, musíš predsa vyzerať krásne. Poobede si pozri dobrý film a do večera už nič nerob. Dobrá nálada ťa neopustí.

Dvojica má chuť na milovanie
zdroj: Unsplash/Bette Jane Camp

Blíženci

Usmeje sa na teba šťastie, no len doobeda. Poobede prepadneš nostalgii a všetkého ti bude ľúto, pretože máš pocit, že si nič nedokázala. Nepomôže ani dobrý koláč či vývar od matky. Kvôli tomu sa ti nič nebude dariť a spať pôjdeš smutná.

Rak

Hoci si myslíš, že si dnes oddýchneš, nebude to pravda. Tvoje povinnosti sa nekončia. Hneď ráno budeš musieť pomáhať s prípravou obeda a neskôr s inými vecami. Poobede si nájdeš chvíľu pre seba, preto sa zatvor v izbe a oddychuj aspoň tam.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop