rodina za stolom

Strelec

Nemáš rada nespravodlivosť, hovorí o tom aj samotný horoskop. Niekedy naozaj postačí iba sledovať a mlčať. Chvíľa, kedy o nej budeš môcť prehovoriť naplno určite príde. Platí to ako v osobnom, tak i pracovnom živote. Dnešnú nedeľu preto venuj svoje myšlienky príjemnejším veciam.

Kozorožec

Nebude dlho trvať, kým Venuša a Merkúr prejdú práve cez tvoje znamenie. Dnešok bude pre teba veľmi produktívny a môžeš prísť skutočne na niekoľko príjemných vecí. Užívaj si tento posledný víkendový deň naplno a najviac, ako sa len dá.

Vodnár

Nemaj strach z toho, že zlyháš. Je to najhoršie, čo môže človek urobiť. Máš pred sebou nielen príjemný voľný deň, aj tie najbližšie ti prinesú do tvojho života veci, ktoré ti budú osožné aj v budúcnosti. Sústreď sa na to, čo je a nie na to, čo naopak nie je.

Ryby

Horoskop radí, aby si zo svojho života odstránila toxické osoby, ale i takéto väzby. Taktiež by si mala dbať viac o svoje zdravie a dobrú kondíciu. Dopraj si aj počas dnešného dňa oddych a pohodu, zíde sa ti počas nového pracovného týždňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop