unavená žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý človek má ako silné, tak i slabé stránky. Platí to nielen v živote, ale aj zdraví. Podľa astrológie má každé znamenie citlivejšie miesta a orgány vo svojom tele. Horoskop prezradí, na ktoré by si si mala dávať väčší pozor práve ty.

Horoskop zdravia

Baran

Citlivým miestom tvojho znamenia je hlava. Môžeš preto trpieť jej častejšími bolesťami, ktoré vedú až k silnej migréne. Vo veľkej miere sa u teba prejaví v prípade choroby aj vysoká horúčka či rôzne zápaly očí alebo dutín, nakoľko sú uložené v časti tela, ktorú máš najviac oslabenú.

Býk

Tvojim slabým miestom sú hrdlo a krk. Práve s nimi sú často súvisia pridružené choroby nosa a uší. Najčastejšie ťa potrápia ich zápaly, ktoré môžu pretrvávať aj niekoľko týždňov. Vo všeobecnosti si však voči iným chorobám veľmi odolná.

žena drží pohár
zdroj: Unsplash/Alisa Anton

Blíženci

Respiračné ochorenia rôzneho charakteru možno priradiť práve k tvojmu znameniu. Oslabená je v tvojom prípade tiež nervová sústava, dýchacie orgány – pľúca a priedušky. Niekedy sa z ochorenia dostaneš rýchlejšie, inokedy to trvá. Záleží totižto, v akom psychickom stave sa v danom momente nachádzaš.

Rak

Zvyknú ťa potrápiť predovšetkým tráviace problémy. V tvojom prípade je viac ako potrebný oddych a pravidelný odpočinok, spojený so spánkom. Tie sú tvojim najlepším lekárom. Čo sa trávenia týka, najčastejšie trpíš poruchou chuti do jedla. Buď v tomto smere voči sebe viac ohľaduplnejšia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy