Smutná žena, patrí medzi citlivé znamenia zverokruhu

Sú ľudia, ktorí majú srdce snáď z kameňa. Nič sa ich len tak nedotkne, svoje pocity skrývajú pekne hlboko a svoje slabé stránky svetu neukážu. A potom sú tu ľudia, ktorých môžeš rozplakať aj jednou nevinnou poznámkou, ktorú si vezmú až príliš osobne. Patria k nim najmä tieto 3 znamenia zverokruhu.

Ide o mimoriadne citlivé znamenia, ku ktorým by si mala byť láskavejšia, ak im nechceš ublížiť. I keď je ich nechránené srdce niekedy na škodu, bolo by dobré, ak by si pochopila, že mnoho vecí nedokážu uniesť s prehľadom.

Rak

Človek narodený v tomto znamení je extra citlivý a svoje emócie nemá problém ukázať. Je to ten typ človeka, ktorý sa pred tebou rozplače, ak sa cíti byť dotknutý. Všeobecne je to veľmi dobrosrdečný, priateľský a rodinne založený.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Všetko si však berie príliš osobne, a tak je veľmi ľahké ho nielen zraniť, ale aj nahnevať. Jeho nálady sa veľmi rýchlo menia a on ich neskrýva. Pri ňom by si si mala dať najviac pozor na výber svojich slov – vie sa ich chytiť tak, ako to ani nemyslíš a už bude urazený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy