Unsplash/Becca Tapert

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každé znamenie je charakteristické niečím iným. Mohla si sa dočítať o ľuďoch, ktorí sú netrpezliví, o tých, ktorí sú v posteli radi dominantní alebo aj o takých, ktorí sa vedia rýchlo zamilovať.

V dnešnom článku nájdeš rebríček znamení podľa toho, ako často bývajú tieto znamenia neverné.

1. Ryby

Prekvapená? Nemala by si byť. Tak veľmi, ako vie byť človek v tomto znamení citlivý a láskavý, vie aj podvádzať a ubližovať. Pokiaľ sa mu niečo vo vzťahu nepáči, nemá žiadne zábrany pred tým, aby to šiel hľadať niekde inde.

2. Blíženci

Pri Blížencoch asi nie si prekvapená. Ich nestálosť a vrtkavosť im nedovoľuje mať stabilný a dlhodobý vzťah. V každom sa po určitom čase nudia a hľadajú niečo nové. Hoci by chcel byť tento človek partnerovi verný, je až príliš náročný a prelietavý.

3. Váhy

Človek v znamení Váhy je pri partnerovi ako na hojdačke. Raz ho miluje a nevie si predstaviť, že by bol s niekým iným, no na druhý deň už uvažuje o rozchode. Taktiež je veľmi náročný, no neskočí do postele len tak niekomu. O svojej nevere rozmýšľa.

4. Baran

Impulzívny Baran vie, čo je to dobrodružstvo. Pokiaľ ho vo vzťahu nemá, začne ho hľadať niekde inde. Na rozdiel od Rýb je pokojnejší a pri probléme zájde za partnerom. Ak ho však spolu nevyriešia, tajne ho začne podvádzať.

5. Lev

Lev miluje pozornosť. Tento človek si vyslovene užíva to, keď môže byť v centre diania. Je sebavedomý, preto mu nerobí problém partnerov striedať. Ak sa mu niečo nepáči, alebo sa jeho partner správa divne, opustí ho. Rozchodom to však vždy nerieši, radšej skočí do postele niekomu inému.

6. Vodnár

Tento človek nepodvádza až tak, ako znamenia pred ním, no taktiež má svoje medzery. Aj keď nemusí ísť o nič fyzické, vie dokonale podvádzať myšlienkami. Jeho osobnosť mu nedovolí, aby bol verný len jednému partnerovi. V mysli má všetkých, ktorých by mohol mať, ak by nebol vo vzťahu.

7. Škorpión 

Pri Škorpiónovi je to vždy 50 na 50. Svojho partnera miluje, preto by ho nepodviedol. Avšak, pokiaľ zistí, že on poviedol jeho, je pripravený úder vrátiť. Správa sa presne tak, ako sa ku nemu správajú ostatní. Je vášnivý a plný energie, no vie škaredo ubližovať.

8. Kozorožec

Človek v znamení Kozorožca je rád, ak je vo vzťahu. Podvádzať ho ani nenapadne, pretože mu všetko, čo partnerstvo predstavuje, vyhovuje. Pokiaľ by nebol spokojný, riešil by to s partnerom, ktorý má na tom podiel viny. Ak by nezabralo ani to, nevera je pre neho „posledným riešením“.

9. Strelec

Strelec je veľmi úprimný a milujúci. Zväčša odmieta vážne vzťahy, pretože sa nechce viazať, no keď raz nájde osobu, do ktorej sa vášnivo a skutočne zamiluje, vie byť oddaný. Na podvádzanie vôbec nemyslí, pretože má všetko, čo kedy hľadal.

10. Panna 

Pokiaľ ide o podvádzanie, človek v tomto znamení na to nemá dôvod. Panna dáva lásku najavo inak, než slovami alebo vyznaniami. Pre neho sú viac skutky lásky – vernosť.

11. Býk

Predposledným znamením je Býk. Je stabilný, vie s jedným partnerom prežiť celý život a nevera ho vôbec neláka. Presne takto by to malo vyzerať vo väčšine vzťahov. Býk sa vo vzťahu snaží robiť všetko správne, preto ani podvádzanie nemá vo svojich „záľubách“.

12. Rak 

Posledným znamením je Rak. Toto znamenie je ozaj rodinne založené. Túži po partnerovi a deťoch od svojho detstva, preto je neskutočne rád, keď si niekoho takého nájde. Slovo nevera ani nepozná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy