Od nepamäti tvorila komunikácia základ mnohých medziľudských vzťahov. Je to účinný nástroj spájania sa s ostatnými, šérovania nových pikošiek a samozrejme, porozumenia. Ale čo v prípade, keď daná osoba je až natoľko komunikatívna, že to začína byť už otravné? Existuje skupina jedincov, ktorá svoje ústa zavrie až v čase, keď idú spať, v inom prípade majú toľko toho čo povedať, že pri nich nečakaj trápne ticho. 

Dokonca sa stane, že takíto ľudia niekedy ani nepustia druhú stranu k slovu, neustále prerušujú a skáču do reči. Rozprávanie s nimi nie je najľahšie, ale určite sa dá s tým niečo robiť, minimálne, zvyknúť si. Napríklad, ako u týchto znamení, ktorým ústa pracujú na plné obrátky.

Lev

Lev patrí do skupiny ohnivých znamení, takže už len z toho vyplýva, že tichý introvert z neho určite nebude. Dosť často je skutočne hlučný a ukecaný. Na druhej strane, toto znamenie je veľmi pozitívne a vďaka tomu mu okolie venuje pozornosť.

Horšie je to pri hádkach s ním. Vtedy sa rozohní až natoľko, že jeho ústa idú ako mlynček. Ľahko sa z jeho pazúrov teda nevymaníš.

Baran

Čo na srdci, to na jazyku a vedz, že má toho veľa. Na isté okolnosti ale reaguje dosť citlivo a niekedy až agresívne či podráždene. Nemá ani ten najmenší problém s komunikáciu a obľubuje, keď je v tom líder.

Rád volí témy, aby vedel toho samozrejme povedať najviac. Od ostatých očakáva, že ho budú pozorne počúvať a budú sa zapájať minimálne. Veď hlavné slovo má Baran.

Škorpión

Ťažko sa zatvárajú ústa aj Škorpiónovi, ktorý potrebuje toľko toho povedať svetu. U neho voľný čas prebieha dlhými rozhovormi, teda monológmi. Jednoducho miluje komunikáciu, slová a nenávidí ticho.

Všade, kde sa objaví nečakaj, že by len tak sedel. Aj domácnosť s ním je poriadne hlučná. Samozrejme, niekomu práve toto môže vyhovovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.