Pixabay/Pexels

Ani sme sa nenazdali a máme tu stred týždňa. Poď sa spoločne s nami pozrieť, čo si pre teba na základe tvojho znamenia pripravila streda, a na čo by si si mala dávať pozor. 

Baran

Skús dnes staviť na úprimnosť a otvorenosť. Pretvárka tvoje problémy nevyrieši, skôr ich skomplikuje. A vďaka úprimnosti nájdeš nových priateľov, dokonca aj medzi kolegami.

Býk

Všetky povinnosti si vyžadujú tvoju plnú koncentráciu. Nemaj hlavu v oblakoch, najprv si dokonči všetko, čo máš a až potom snívaj. Zrovna dnes by sa ti opačný systém mohol vypomstiť v tvoj neprospech.

Blíženci

Vyzerá to na zmeny, ale našťastie ide o pozitívne. Už dnes sa na teba hviezdy usmievajú a dávajú ti priestor sa realizovať. Možno by ti bodlo, ak by si sa poriadne poobzerala okolo seba, nájdeš tam niečo – pre slobodné to môže znamenať aj lásku.

Rak

Dnes by si už od rána mala mať dobrú náladu, teda až do poobedia, kedy ťa niekto nahnevá. Maj však v hlave kľud a pozitivitu. S podporou partnera sa budeš cítiť lepšie.

Lev

Nauč sa držať toho, čo sľúbiš a potom nebudeš musieť riešiť zbytočné problémy a doťahovať sa s kadekým. Ak to raz nechceš splniť, povedz to na rovinu a nechoď okolo omáčky.

Panna

Dnes sa stretneš s väčším problémom v práci. Neváhaj ale požiadať o pomoc niekoho, komu dôveruješ. Sú veci, ktoré nevieme vyriešiť sami, ale s pomocou, akoby mávnutím prútika, to ide.

Váhy

Pusti sa do všetkého, na čo máš chuť. Deň ti praje, tak to využi. Na čo by si nemala zabudnúť je partner. Potrebuje tvoju oporu, tak buď pri ňom. Pamätáš si, keď si ty potrebovala jeho rameno?

Škorpión

Nech harmónia a pokoj vládnu tvojmu dňu. Prechádzaš zložitým obdobím, ale všetko je to o psychike a pohľade na život. Stačí tak málo a opäť nájdeš stratené šťastie. Možno to šťastie ťa nájde dnes večer, keď sa objaví on.

Strelec

Dávaj si pozor na fyzickú námahu, dnes sa ti neoplatí špekulovať a tváriť sa, že si nepremožiteľná. Môžeš si ublížiť. Skôr tento deň stráv v kľudovom režime a venuj sa rodine. Skákať ako antilopa môžeš inokedy.

Kozorožec

Neboj sa využiť všetok talent v práci, ktorý máš. Už dávnejšie po tebe pokukuje šéf a všíma si, čo (ne)robíš. Tak sa predveď v čo najlepšom svetle, nech vie, čo tam má. Ale zas, aby ti to nevstúpilo do hlavy.

Vodnár

Poobede očakávaj náročné rozhodnutie. Tentokrát daj na rozum. City a srdce by mali ísť bokom. Ak chceš, aby každá strana bola napokon spokojná, musíš byť rázna, veď oni to pochopia.

Ryby

Zbytočne neutrácaj, pretože navyše peniaze sa ti ešte len zídu. Totižto čaká ťa niečo, do čoho budeš musieť investovať. No keď všetko minieš, z čoho to zaplatíš? Márnivosť sa nevypláca.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy