Známa speváčka Demi Lovato má ďalší dôvod na oslavu. Nielen, že je o rok staršia, ale stále sa potvrdzuje láska medzi ňou a jej nastávajúcim Maxom Ehrichom. Ten jej na svojom instagromovom profile venoval odkaz plný citov.

„Robíš tento svet svetlejším a ja som ten najšťastnejší muž na svete,“ napísal v úvode príspevku. Max sa netají láskou, ktorá koluje medzi dvomi známymi umelcami. Je hrdý, že práve Demi je jeho snúbenicou.

„Každým momentom ťa stále viac a viac milujem, tvoje čisté srdce a dušu. Nemôžem sa dočkať, kedy budem s tebou robiť nekončiace sa spomienky a navždy s tebou oslavovať s celým mojím srdcom,“ opísal svoje emócie. Na záver príspevku jej zablahoželal k 28 narodeninám a nazval ju anjelom. Aj tebe by sa páčilo takéto vyznanie lásky?

Demi Lovato je úspešná speváčka, ktorá si musela preskákať neľahkými životnými skúškami. K tým patrilo aj zlomené srdce. Avšak zdá sa, že práve vzťah s Maxom Ehrichom (29) ju napĺňa šťastím. O svojom partnerstve oficiálne informovali v júni a pár dní na to prišli s veľkou novinkou – zasnúbili sa! Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Pre Demi bol Max láskou na prvý pohľad. „Vedela som, že ťa milujem od momentu, kedy som ťa stretla,“ napísala na svojom instagramovom profile. Dodala, že bolo pre ňu cťou prijať žiadosť o sobáš, pretože nikdy necítila takéto hlboké city a vzájomné rešpektovanie sa.

Budúcim manželom prajeme veľa šťastia!

View this post on Instagram

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.