Photo by Niki Sanders on Unsplash

Už si si u nás mohla prečítať, akým mužom by si sa mala v živote vyhnúť, aby si vo vzťahu neprišla o nervy. Rovnako tak to platí aj opačne. I muži všeobecne rozlišujú pár skupín žien, s ktorými to pre nich vo vzťahu predstavuje katastrofu. Ak k ním patríš, nečuduj sa, že ti jedného dňa utečie. 

Pani vedúca

Každá žena by mala byť sebavedomá a držať sa svojich zásad. Sú tu však aj také ženy, ktoré svoje sebavedomie a túžbu po moci prežívajú vo vzťahu až príliš. Keď máš pocit, že môžeš svojmu chlapovi rozkazovať v každom smere, si na omyle. Akceptovať ti to bude iba taký muž, ktorý ťa kvôli nejakému komplexu bude počúvať.

Všetci ostatní, normálni chlapi, utečú, keď začneš prekračovať určité hranice. Dominantné ženy sú síce príťažlivé, no žiť pod ich velením nie je zábava. Nauč sa občas ustúpiť, robiť kompromisy či znížiť hlas, nie si vo vzťahu pani vedúcou.

Mamičkovský typ

Aj pri tomto type ženy sa nájde výnimka, ktorá si starostlivosť ako od mamičky užíva. Mať však na krku takého chlapa tiež nie je výhra. Väčšina mužov túži mať po svojom boku partnerku, nie ženu, ktorá si ho mýli s dieťaťom. Na rozdiel od predošlého typu, tu si svoje nepresadzuje dominantne. Jednoducho ho hýčka, všetko mu dá pod nos a dokonca s ním rozpráva ako s deckom.

Po čase to chlapa prestane baviť a nájde si ženu, ktorá pre neho bude aj ženu naozaj predstavovať. Nie takú, ktorá vie lepšie ako on, či mu je v tej bunde zima. Ak aj s tebou ostane, vedz, že v jeho očiach sa zmeníš na akúsi slúžku, ktorá spraví všetko za neho a nebude si ťa vážiť ako partnerku.

Sivá myška

Možno si taká povaha, a možno ťa zmenili skúsenosti v živote. No pravdou je, že muži nemajú radi ženy, ktoré sa správajú utiahnuto. Veľmi tiché, nevýrazné ženy, ktoré nemajú vlastný názor, počúvajú a súhlasia so všetkým, čo on povie. Ver, že takto si mužský rešpekt nikdy nezískaš. Skôr ťa len využije chlap, ktorý tebou bude chcieť manipulovať.

Ide aj o veci, ktoré sa týkajú bežného partnerského života – žiadne oživenie v posteli, nulový záujem o zábavné aktivity, nijaké záľuby, … bude ho to s tebou nudiť tak, že sa pôjde zabaviť k inej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating