Idú na to poriadne zhurta! Pamätáš si na vývoj novej lásky speváčky Demi Lovato? V marci sa nechtiac prezradili na Instagrame, v júni už so svojím frajerom Maxom Ehrichom zverejnila oficiálne fotky a teraz? Teraz Max pokľakol a požiadal Demi o ruku!

Tak veľmi jej to zo srdca želáme! Konečne sa šťastie usmialo aj na 27-ročnú Demi Lovato, ktorá si v živote preskákala už naozaj všeličím a popri tom mala veru smolu na výber partnerov. Všetko sa ale zmenilo, keď do jej života vstúpil 29-ročný herec Max Ehrich.

Oficiálny začiatok ich vzťahu nepoznáme, ale domácu karanténu trávili už spoločne. Jedno je však isté, musí ísť o lásku ako hrom a myslia to spolu fakt vážne. Inak by Max po pár mesiacoch pred ňu nepokľakol. Demi potešila všetkých fanúšikov, keď zverejnila fotky zo zásnub, pričom nezabudla detailný záber ani na obrovský prsteň, ktorý je úplné dokonalý.

zdroj: instagram.com/ddlovato

„Vedela som, že ťa milujem, hneď, ako som ťa prvýkrát uvidela. Bolo to niečo, čo nedokážem opísať niekomu, kto to nezažil. Nikdy som necítila takú obrovskú lásku vo svojom živote (okrem svojich rodičov). Nikdy si na mňa netlačil, aby som bola niekto iný, než som ja sama a chcel si, aby som bola najlepšou verziou samej seba. Je mi cťou prijať tvoju ruku a vziať si ťa. Milujem ťa viac, než sa dá slovami vyjadriť a som úplne nadšená z toho, že s tebou založím svoju rodinu,“ napísala Demi krásne vyznanie na Instagrame.

View this post on Instagram

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Dvojici blahoželáme a už teraz sa nevieme dočkať svadobného plánovania a ich veľkého dňa. Z Demi bude nádherná nevesta, o tom niet pochýb! 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.