David Key

Influencer a spevák David Key včera oslavoval svoje narodeniny. Bola to veľkolepá párty, na ktorej nesmeli chýbať hviezdy slovenského šoubiznisu, vrátane rapera Ega, exfarmárov či jednej z najkontroverznejších Sloveniek. Všetko to zdokumentoval v stories na svojom Instagrame.

David Key prednedávnom po nečakanom rozchode s exfarmárom Minhom prekvapil so známym raperom. Prezradil, že na jeho blížiacej sa veľkolepej oslave (okrem neho) bude najväčšou hviezdou Ego.

Po krátkom odlúčení sa Minh a David dali opäť dokopy a tesne pred oslavou šokovali zmenou imidžu. Zrejme kvôli párty si nechali prefarbiť vlasy na neónové farby.

Kontroverzná Slovenka i netradičný darček

Ako spevák prezradil pár hodín pred oslavou, poznačili ho nervy kvôli tomu, že mu nevychádzalo všetko podľa plánov a párty musela byť posunutá o pol hodinu. Večer potom ale dopadol viac než dobre a oslávenec s hosťami sa neuveriteľne zabavili, čo ešte môžeš vidieť v stories na Davidovom Instagrame. 

Párty začala veľkolepým príchodom pred bratislavský klub. David Key s priateľom Minhom, exfarmárkou Giulianou a ďalšími kamarátmi dorazili v limuzíne.

Na oslavu prišla aj jedna z najkontroverznejších Sloveniek, ktorá sa objavila aj v Bez servítky. Alex Wortex dorazila v spoločnosti svojho partnera. Okrem nej si to tam užila aj TikTokerka, komička, speváčka a influencerka Katarína Šinková, ktorú možno poznáš ako KS Loops.

A okrem Ega bol najväčším prekvapením darček pre Davida od jeho milovaného Minha. Daroval mu tehlu a kresbičku. „Vrátil mi to, že ja som mu dal na narodky potkana a viete, čo som dostal? TEHLU, ale krásne zabalenú,“ zasmial sa v stories oslávenec.

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News