Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Niekedy nás ľudia využívajú, pretože cítia, že z nás môžu ťažiť a získať. Síce je to nepekné a robiť by sa to nemalo, žiaľ, deje sa to. A možno si sa s tým už stretla aj ty. Vedela si, že znamenia zverokruhu, ktoré ti dnes spomenieme, majú k tomu najväčšie sklony?

Práve pre ne je dôležité dokázať veľké veci aj na úkor ostatných. Nezáleží im na tom, či tým niekomu ublížia. Jednoducho tieto znamenia zverokruhu, keď cítia, že z dotyčnej osoby môžu niečo získať, využijú príležitosť.

Lev

Veľké prekvapenie to zrejme ani nie je. Človek narodený ako Lev má tendenciu využívať ostatných, aby si on žil najlepšie, ako sa len dá. Málokedy mu záleží na tom, či tým niekomu ublížil. Pokiaľ vidí v niečom potenciál úspechu, nevzdá sa toho.

Pre Leva je podstatný úspech a peniaze. Na človeka, ktorý mu dokáže pomôcť splniť si ciele, sa nalepí a zo svojich “pazúrov” sa daná osoba len ťažko dostane. Výhodou Leva je, že je to veľmi charizmatické znamenie. Ťažko sa mu odoláva.

Panna

Aj Panna vie byť v tomto podobná ako Lev. Keď jej úprimne nezáleží na človeku, pozerá sa skôr na neho ako na niekoho, z ktorého môže niečo mať, ako na osobu s dušou a pocitmi. Panna je vo všeobecnosti veľká karieristka. Pocity či emócie idú v mnohých prípadoch bokom. Materiálne pôžitky majú veľký význam pre jej život.

Býk

V Býkovi sa to tak trochu bije. Na jednej strane túži po láske a vášni, no zároveň pre svoju kariéru a vlastné dobro nemá problém využiť ľudí. U Býka je to tak, že pokiaľ si ho dotyčná osoba nezíska na plnej čiare, nemá problém využiť “naivitu”, respektíve dobrotu iných. Ale tak to niekedy, žiaľ, v živote chodí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.