Pexels/Andrea Piacquadio

Vtipy a zábavu máme rady asi všetky. Líši sa však zmysel pre humor, ktorý máme. Kým niekto má rád sarkastický či prízemný humor, iné uprednostňujú skôr intelektuálny a taký, ktorému ostatní nechápu. Ako si na tom ty? Zisti ti podľa svojho znamenia.

Baran

Baran má rád úplne jednoduchý, možno až prízemný humor. Zasmeješ sa jednoducho na všetkom a ostatní to možno niekedy ani nechápu. Vždy si dobre naladená a nenecháš si pokaziť svoj deň sťažovaním iných ľudí. Ty sa chceš smiať a je ti jedno na čom.

Býk

Nedokáže ťa rozosmiať len tak hocičo, ale keď už sa to stane, nevieš sa prestať smiať. Ty sama si dokonca často dôvodom. Keď urobíš nejakú hlúposť alebo trapas, s odstupom času sa na tom vieš s ostatnými dobre zabaviť.

Blíženci

Pamätáš si takmer všetky vtipy a dokážeš ich rozprávať aj ostatným. Niekedy si rada robíš srandu aj z niekoho iného, ale nie s úmyslom zosmiešniť ho alebo uraziť. Jednoducho chceš, aby sa bavili aj ľudia v tvojom okolí.

Rak

Rada si robíš srandu sama zo seba a niekedy sa ti to podarí, aj keď o tom ani nevieš. Stačí, že urobíš nejakú grimasu alebo sa snažíš predstierať vážnosť v humornej situácii. Aj keď sa ostatní na tebe smejú, neurazíš sa, práve naopak. Smeješ sa spolu s nimi.

Lev

Všetko dokážeš obrátiť na humor a to majú radi aj tvoji kamoši. Majú ťa za večného humoristu a očakávajú, že vždy máš pripravený nejaký nový vtip.

Panna

Rada si urobíš srandu aj z niekoho iného a z jeho neustáleho sťažovania sa, no nechceš nikoho uraziť. Ostatným to tak možno nepripadá a nepríde im vtipné ani všetko čo povieš. A ty niekedy nechápeš, prečo sa nesmejú spolu s tebou.

Váhy

Ak sa s niekým pohádaš alebo ťa niekto urazí, tvoj sarkazmus nepozná hraníc. Rozosmiať ťa ale dokážu aj úplné maličkosti. Rada sa smeješ a je ti takmer jedno, čo to bude.

Škorpión

Miluješ sarkastický humor a nie všetci mu chápu. Ty si ani neuvedomuješ, keď už povieš niečo cez čiaru a stane sa, že niekoho urazíš. Keď si ale ostatní na teba zvyknú, dokážete sa spolu dobre zabaviť.

Strelec

Rada preháňaš a zveličuješ a aj z úplne obyčajného príbehu dokážeš urobiť ten najvtipnejší zážitok. Ostatní už vedia, že ťa musia brať s istou rezervou, no ak potrebujú rozosmiať, vedia, že u teba sa im to podarí.

Kozorožec

Na prvý pohľad to vyzerá, že ťa nedokáže rozosmiať nič. Aj keď sa snažíš zachovať si vážnu tvár, niekedy to nevydržíš a začneš sa smiať sama na sebe. Takýto záchvat smiechu potom nevieš kontrolovať a nevieš sa prestať smiať.

Vodnár

Ostatní ťa považujú za zábavnú, aj keď sa o to vôbec nesnažíš. Niekedy sa len smeješ spolu s nimi a pritom ani nevieš prečo. Vyžaruješ zo seba dobrú náladu a pozitivitu, preto s tebou ostatní radi trávia čas.

Ryby

Takmer každého dokážeš rozosmiať a je úplne jedno ako. Vieš rozprávať milé vtipné príbehy, no keď treba, niekoho vieš poriadne zhodiť a urobiť si srandu na jeho účet.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy