instagram.com/thedanielradcliffe

Anglický herec Daniel Radcliffe by sa rád predstavil v roli legendárneho speváka Davida Bowieho, myslí si ale, že by v nej nebol dobrý. Prezradil to v rozhovore pre Fox News, keď sa ho spýtali na to, či by si zahral v hudobnom životopisnom filme.

Neviem. Vec sa má tak, ak hovoríte o sne, koho by bola zábava si zahrať a ktoré piesne by bolo super si zaspievať, tak myslím, že by to bol David Bowie. Ale v skutočnosti sa na to nechystám. Nemyslím si, že by som bol dobrý, a určite si myslím, že sú ľudia, ktorí by boli lepší. A tiež nepotrebujeme robiť film o živote každého,“ zamyslel sa 30-ročný rodák z Londýna. Následne podotkol, že nakrúcať snímku o obľúbenom hudobníkovi by na neho vytváralo dvojitý tlak, pretože by nechcel pokaziť film o umelcovi, ktorého má rád.

V hudobnom filme by si ale Radliffe podľa svojich slov zahral. „Možno niečo punkové alebo niečo zo 70. rokov, čo by si z mojej strany vyžadovalo menej spevu. To by mohlo byť dobré,“ dodal umelec.

View this post on Instagram

📸

A post shared by Daniel Radcliffe (@danielradcliffeactor) on

Daniela Jacoba Radcliffa preslávila rola čarodejníka Harryho Pottera, do ktorej ho obsadili, keď mal jedenásť rokov. Po adaptácii knižného bestselleru Harry Potter a Kameň mudrcov (2001) si túto úlohu zopakoval ešte vo filmoch Harry Potter a Tajomná komnata (2002), Harry Potter a väzeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a Ohnivá čaša (2005), Harry Potter a Fénixov rád (2007), Harry Potter a Polovičný princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1 a 2. (2010, 2011). Predstavil sa aj na divadelných doskách Broadwaya, kde účinkoval v muzikáli How To Succeed In Business Without Really Trying a za svoj výkon získal uznanie kritiky. V roku 2012 sa objavil ako mladý právnik v horore Žena v čiernom a v roku 2013 si vo filme Zbav sa svojich miláčikov zahral básnika Allena Ginsberga. Predstavil sa aj v snímkach Horns (2013), Victor Frankenstein (2015), Podfukári: 2. dejstvo (2016) alebo Stratený v džungli (2017).

 

Zdroj: foxnews.com, SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News