Influencerka Lucie Mašlonková sa zasnúbila

Ďalší párik z česko-slovenského šoubiznisu je zasnúbený. Vydávať sa bude aj známa influencerka a YouTuberka. S partnerom to oznámili prostredníctvom spoločného príspevku na Instagrame.

Iba pred pár dňami sme sa dozvedeli, že sa zasnúbila kráska z prvej série Ruže pre nevestu. Zdá sa teda, že konečne našla to, čo hľadala v šou. Tesne predtým vysvitlo, že sa zasnúbil aj český moderátor a účastník česko-slovenskej relácie Survivor. A teraz od našich západných „bratov“ prišla ďalšia krásna správa.

Vydávať sa bude aj známa influencerka a YouTuberka, pred ktorou pokľakol český športovec. Párik dokonca ukázal aj nádherný prsteň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MAŠLE (@maslonkovaa.l)

Česká influencerka a YouTuberka je zasnúbená

Ak sleduješ česko-slovenský šoubiznis, určite ti niečo hovorí aj meno Lucie Mašlonková. Na sociálnych sieťach sa prezentuje pod menom „Mašle“.

Jej kanál na YouTube odoberá 23,2-tisíc fanúšikov a na Instagrame ju sleduje už viac ako 62-tisíc ľudí, ktorých baví svojím beauty či fashion kontentom. Okrem toho im pravidelne dovolí nahliadať do jej súkromia či už vo forme vlogov alebo fotiek a videí.

Lucie fanúšikov potešila aj pred pár hodinami, keď s priateľom na sociálnu sieť pridali spoločný príspevok. „Povedala áno,“ napísal známy český športovec a influencer pod sériu fotiek a pridal aj emoji prsteňa.

Známa česká dvojica sa teda zasnúbila. David Luu a Lucie Mašlonková na záberoch, kde sú očividne šťastní a vysmiati, ukázali aj nádherný prsteň. V komentároch pod príspevkom im gratulujú fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa David Luu (@realdavidluu)

K blahoželaniam sa pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/maslonkovaa.l

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News