Chce ťa požiadať o ruku?

Každá z nás do každého nového vzťahu ide so všetkým. Pred sebou vidíme ružovú budúcnosť a stále dúfame, že je to ten náš jediný, pravý, ktorého si raz vezmeme za muža a zostarneme s ním. Niekoľko znakov, že ťa chce požiadať o ruku, sme ti už zhrnuli. Teraz si však môžeš spraviť kvíz, na základe ktorého budeš istejšia, či váš vzťah naozaj má nejaký potenciál. 

Aký máte medzi sebou vzťah?

Pár pod Eiffelovkou Pexels/Dimitri Kuliuk

Ako sa k tebe správa?

Ako dlho ste spolu?

Pár sa bozkáva pri západe slnka Pexels/Adam Kontor

Plánujete si spoločnú budúcnosť?

Aký je v tvojej spoločnosti v uplynulých dňoch či týždňoch?

Pár sa bozkáva pri mori Pexels/Snow White

Ako naňho reagujú tvoji blízki?

Ako sa medzi nimi cíti on?

Pár sa ľúbi Pexels/Ilyasick Photo

Ako spoločne trávite čas?

Trávi pri tebe čas na telefóne? S kým si píše?

Muž a žena sa ľúbia Pexels/cassiejolopez

Žiarli na teba?

Chce ťa požiadať o ruku? Zistíš to podľa jeho správania
Chce ťa požiadať o ruku!
Vaaau, zdá sa, že o pár dní či týždňov ti môžeme gratulovať! Tvoj priateľ ťa chce požiadať o ruku. A keď tak neurobí, buď si istá, že raz budeš jeho manželkou. Skôr či neskôr to príde. Si láska jeho života a budete spolu do konca svojich dní. Blahoželáme. Konečne si našla toho pravého.
Je na pochybách
Možno ti vysiela zmiešané signály a možno ani sám nevie, čo vlastne chce. S istotou to teda nevieme ani podľa tvojich odpovedí. Možno sa to ale časom vykryštalizuje a vy naozaj budete spolu až do konca života. A možno sa na to ešte necíti a necháva to tak. Nad prsteňom ešte ani nemusel uvažovať. Ak spolu ostanete, tak potom si po niekoľkých mesiacoch tento kvíz zopakuj.
Je nám to ľúto
Nie je práve tým, za ktorého sa vydáš. Možno sme ťa teraz sklamali, no zatiaľ si nenašla lásku svojho života a nie je ňou ani tvoj aktuálny priateľ. Nezúfaj, ono sa to blíži a ty budeš onedlho vo vzťahu s tým správnym človekom.

Každá žena už niekedy stretla chlapa, ktorý bol na prvý pohľad veľmi pôsobivý, šarmantný a zdal sa byť jednoducho dobrým mužom. No napriek týmto kvalitám nemusí byť vždy automaticky aj vhodným partnerom práve pre nás. V našom nedávom článku ti dá psychologička jasný návod, ako zistíš, že nie ste pre seba tí praví a čo v takej situácii.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy