Pexels/Jonathan Borba

Zásnuby sú veľmi diskutovanou témou, ktorá vie v mnohých prípadoch rozprúdiť hádku. Ženy aj chcú, no mužom sa častokrát nechce. Keď k tomu teda už dôjde, predchádzajú tomu signály, ktoré veľmi ľahko spozoruješ.

Ak si zvedavá, či sa ťa chystá tvoj priateľ požiadať o ruku, pozoruj najmä tieto náznaky.

Všíma si tvoje prsty

Najdôležitejší znak, ktorý ho ihneď prezradí. Chce vedieť, akú máš veľkosť prstov. Keď sa ho opýtaš, prečo to potrebuje vedieť, vždy odpoveď zahovorí alebo zmení tému. Nechce sa prezradiť, no tento znak bije do očí. Prečo by bol inak zvedavý na veľkosť prstov, ak ti nechce kúpiť prsteň?

Dlho diskutuje s tvojou mamou

Pred oficiálnymi zásnubami musí požiadať tvoju mamu o zvolenie. Predchádzajú tomu dlhé rozhovory, šepkanie, tichosť alebo konverzácie len vtedy, keď nie si na obzore. Akonáhle prídeš do miestnosti alebo sa chceš zapojiť do rozhovoru stíchnu. Platí to aj v prípade, ak namiesto maminy ide o najlepšiu kamošku, ktorá mu možno dáva rady.

Pýta sa ťa, aký prsteň by ťa potešil

Nechce kúpiť prsteň, ktorý by sa ti nepáčil. Toto je taktiež znak, ktorý spozoruješ hneď. Je jasné, že ak sa ťa pýta na to, čo by ťa potešilo, rozmýšľa o kúpe. Chce sa ti trafiť do štýlu a do vkusu, preto musí mať presnú predstavu o tom, aký šperk by si chcela nosiť na ruke. Využije preto každú chvíľu, keď idete okolo klenotníctva.

Má pred tebou tajnosti

V poslednej dobe sa správa odmerane a má pred tebou tajnosti. Predposledný znak, ktorý môže byť predzvesťou zásnub. Ak sa dvaja ľúbia a je medzi nimi pravá láska, tajnosti by sa vo vzťahu nemali objavovať. Pokiaľ vieš, že je s vami všetko v poriadku, tajnosti môžu znamenať zásnuby alebo iné veľké prekvapenie.

Plánuje vám spoločný výlet

Na ktorom ťa chce požiadať o ruku. Posledný znak, ktorý ho dokáže prezradiť. Romantický výlet s drahou večerou, prechádzka popri jazere alebo rovno plavba loďkou po vode, zamilované pohľady a kytica ruží. To všetko môžeš očakávať na plánovanom výlete, ak sa ťa chystá opýtať otázku, ktorá navždy zmení vaše životy. Zásnuby sú iba krok od svadby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating