instagram.com/natykerny

Po tom, čo koniec vzťahu oznámil reper Separ, na verejnosť s rovnakou správou prišla aj influencerka Natália, ktorá bola donedávna zasnúbená s jeho kolegom. 

Natália Körnerová, známa pod prezývkou Naty Kerny, tvorila s úspešným reperom Lukášom Kajanovičom, ktorý vystupuje pod menom Pil C, pár 4 roky. Ten minulý bol dokonca v ich vzťahu zlomový, keďže sa Lukáš rozhodol pred svoju lásku pokľaknúť. Žiadosť o ruku bola romantická, konala sa na havajskej sopke.

Fanúšikovia sa však svadby tejto obľúbenej dvojice nedočkajú. Naty pred nedávnom oznámila, že už viac pár netvoria. „Výnimočná láska, s ktorou sme dokázali veľké veci. Odovzdali sme si všetko, a dnes už sa každý uberá svojou cestou. Ďakujem že si bol mojou oporou, a že si ma naučil milovať aj samu seba. Prajem ti nekonečno lásky, lebo na konci našich dní, bude mať hodnotu len to, či sme milovali dostatočne.“ – stojí v časti príspevku, v ktorom túto správu zdieľala.

Zdá sa, že rozhodnutie ukončiť ich vzťah prišlo teda z jej strany. Pil C sa k rozchodu nijak konkrétne nevyjadroval, no neostal úplne ticho. Včera večer totiž vydal novú skladbu s názvom HAWAII, ktorý už napovedá o tom, čo je jej obsahom.

V emotívnej skladbe, ktorú doprevádzajú aj klipy a fotografie z ostrova, kde požiadal svoju partnerku o ruku, si vylial svoje srdce. Spomína v nej na deň, na ktorý nikdy nezabudne a priznáva, že spravil veľa chýb. „Spravil som more chýb, bola si moje slnko, odišla si a zatiahla rolety.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News