Počkaj si na takého chlapa, ktorý možno nevie, čo má hovoriť v akejkoľvek situácii, ale vie, čo musí spraviť. Ten, ktorý bude pri tebe stáť vo chvíli, keď ťa všetci opustia. Bude ťa neustále počúvať, pomôže ti zakaždým, keď to potrebuješ.

Počkaj si na takého chlapa, ktorý možno nie je tým najhlučnejším či najvtipnejším v miestnosti, no napriek tomu vie, ako bojovať s tvojou neistotou, dokáže poraziť tvoj strach a vďaka nemu sa nebojíš otvorene povedať, čo si myslíš. Počkaj si na toho, kto bude radšej počúvať tvoje najtajnejšie tajomstvá ako sa baviť s kamošmi.

Počkaj si na takého chlapa, ktorý sa nezaujíma o stovku ďalších dievčat, ale urobí prioritu z teba. Radšej bude tráviť čas so ženou, ktorú miluje, ktorá ho robí šťastným ako sa zabávať s kamošmi.

Niekoho, kto potrebuje mať pri sebe nielen rovnocennú partnerku, ale aj najlepšiu priateľku a milujúcu ženu. Možno nie je úplne pripravený na vzťah, ale urobí všetko pre to, aby tento vzťah bol skvelý. Potrebuje ženu, s ktorou nebude problém porozprávať sa o čomkoľvek, povedať jej o svojom strachu a ona ho bude počúvať. 

zdroj: unsplash.com

Počkaj si na toho, kto ti pomôže prekonať zlomené srdce a pomôže ti zabudnúť na odmietnutie, pomôže ti zabudnúť na všetko, čo ti kedy tvoj bývalý povedal. Pomôže ti zabudnúť na človeka, čo ťa namotal, potom sa stiahol dozadu, nepomohol ti, keď si to potrebovala a potom sa bez slova vyparil. Nebál sa dokonca ani toho, že o teba príde.

Počkaj si na takého muža, vďaka ktorému začneš opäť dôverovať chlapom, pretože sa k tebe ako chlap správa. Stará sa o tebe presne tak, ako si zaslúžiš a nesmierne ťa miluje. Pripomína ti, že by si sa nemala porovnávať s druhými ženami, pretože si preňho originálna a jediná. Si preňho nesmierne dôležitá. Tvoje city sú preňho dôležité.

Klameš samu seba, ak tvrdíš, že zlomené srdce z lásky netreba liečiť. Klameš samu seba, ak tvrdíš, že zlomené srdce dokážeš vyliečiť bez pomoci druhej osoby. Bez muža, ktorý premení tvoj tmavý, smutný svet vo farebné, radostné nebo.

zdroj: unsplash.com

Počkaj si na toho, kto uzdraví tvoje srdce bez toho, aby si ho o to požiadala. Srdce ti uzdraví už len svojou prítomnosťou, preukazovaním svojej lásky k tebe či strachom o teba. Počkaj si na toho, kto urobí čokoľvek pre to, aby si sa necítila opäť osamote. Niekto, kto pri tebe ostane aj vtedy, ak veci nie vždy fungujú tak, ako by mali. Niekto, kto ťa opäť urobí šťastnou.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.