instagram.com/katyperry

Známa americká speváčka Katy Perry je v súčasnosti zaľúbená až po uši a nevie sa dočkať svojho prvého dieťaťa. No nie vždy bola takáto šťastná. Niekoľko rokov jej spôsobovali trápenia hlboké depresie, o ktorých viac povedala v rozhovore pre magazín People.

Emocionálna horská dráha

Rok 2020 je bezpodmienečne zvláštny pre každého. Zasiahol aj celebritný svet, a preto napríklad Katy Perry presunula kvôli pandémii koronavírusu termín svojej svadby, rovnako aj vydanie albumu a tehotenstvo tiež nie je najľahšie. „Každý deň sa menia názory a naozaj neviete, čo je čo. A hlavne byť tehotná počas pandémie, je to emocionálna horská dráha,“ priznala v rozhovore pre People. Samozrejme, nie je to nič, čo by nemohla zvládnuť. Už v minulosti musela zvádzať náročné boje.

Katy Perry počas uplynulých rokov trpela hlbokými depresiami. Súčasťou liečby boli aj tabletky a nekonečná podpora od jej milovaných. Známa speváčka uviedla, že hoci nie je nedotknuteľná a neporaziteľná, zlepšilo sa to. Prostredníctvom nového albumu Smile chce dať jeho poslucháčom hlavne nádej, odhodlanosť, radosť a lásku.

Bola to nočná mora

Veľké sklamanie prišlo v roku 2017, kedy jej album Witness nepokoril prechádzajúce hity speváčky. „Po tom, čo som bola na raketovej lodi a stúpala som priamo hore, došlo k malej odchýlke, no bolo to seizmické,“ opísala svoje vtedajšie emócie. „Trvalo mi dva a pól roka, kým som našla svoje základy. Bolo veľmi jednoduché pracovať, pracovať, pracovať a vyhýbať sa tomu, ale potrebovala som sa vydať na mentálnu a duchovnú cestu,“ povedala Katy Perry.

Keď bola úplne na dne, cítila sa ako v nočnej more. „Máte pocit, že vás niekto napadol a nedokážete sa zobudiť,“ vyjadrila sa. Pomalými krokmi sa však posúvala vpred a bolo na čase spraviť jednu vec – zmeniť svoje priority. V súčasnosti sa známa hviezda teší na rodinný život s jej nastávajúcim partnerom a hercom Orlandom Bloomom. „Musím žiť život a musím priviesť život na svet. Nájdenie vďačnosti počas tejto bolesti bolo skutočnou cestou, ale stálo to za to,“ uzavrela Katy Perry.

Zdroj: People 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News