brucho ženy
Pexels/Karolina Grabowska

Odhalenejšiemu brušku sa počas pribúdajúcich teplých nevyhneme. Najradšej by sme ich všetky mali ploché a vypracované. Tejto časti tela je venovaná často špeciálna pozornosť a obzvlášť v letných mesiacoch. V tých chladných ich ešte dokážeme zakryť, však? 

Posledné dni sú u nás konečne teplé a slnečné. Veď sme sa ich nevedeli dočkať. Ak ti náhodou prebehla hlavou myšlienka, že aj tvojmu brušku by bolo treba venovať viac pozornosti, si na správnom mieste.

Ešte stále stíhaš na ňom popracovať. Dnes ťa preto rady inšpirujeme cvikmi, prostredníctvom ktorých sa budeš môcť aj ty právom pýšiť pekným bruškom. Poď do toho a výsledky uvidíš už čoskoro.

Ako na to?

Ideálny cvik na začiatok

V prípade, že si na svojom brušku už dlho nepracovala, tieto cviky budú pre teba ako stvorené. Patria medzi najvhodnejšie cviky pre začiatočníkov. Aj prostredníctvom nich si môžeš vyformovať pevné brucho.

Dopraj svojmu brušku účinné cviky v stoji

Nie je tajomstvom, že svojmu telu mnohonásobne pomôžeš aj vhodnou stravou a zároveň i cvičením. Aj tieto cviky si môže dopriať ako začiatočníčka, tak i pokročilá. Vedela si o tom, že brušné svaly môžeš aktivovať aj v stoji? Skús to napríklad týmto tréningom, ktorý ti nezaberie viac ako 20 minút.

Krátky 6 či 10-minútový tréning

Stále lepšie v krátkom intervale ako vôbec. Ak sa chceš na túto partiu zameriavať pomalším tempom, táto verzia tréningu bude pre teba tou správnou voľbou. Vieme, že ťa nabudí na tie dlhšie.

Venuj pozornosť svojmu brušku aj týmito cvikmi

Na záver sme pre teba vybrali niekoľko top tipov, ktoré môžeš aj v tomto prípade cvičiť v pohodlí domova. Nebudeš k tomu potrebovať žiadne pomôcky.

Čo však určite potrebné bude, je tvoja pevná vôľa, chuť si zacvičiť a predstava o tom, aké môže byť tvoje brucho dokonalé. To bude tvoíim hnacím motorom. Držíme ti palce!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness