cviky na spodné brucho

Po dokonalej postave túži nejedna žena. Ak ju chceš mať naozaj vyformovanú, budeš pre to musieť aj niečo urobiť, ležanie na gauči fakt nestačí. Správnou stravou síce dokážeš schudnúť, ale postavu by si mala aj spevňovať. Dnes sa preto zameriame na cviky na spodné brucho. To býva problematickou partiou väčšiny z nás.

Túžiš po povestnom six-packu alebo len chceš ukázať v plavkách či crop tope dokonalé a ploché bruško? Na YouTube nájdeš cviky na spodné brucho vhodné pre začiatočníčky aj pre trochu skúsenejšie. Vybrali sme obidve verzie, aby si si mohla nájsť to, čo je pre teba najvhodnejšie.

Väčšinu týchto cvikov môžeš robiť v pohodlí svojho domova, no ak máš radšej fitko, nájdeš tu aj zložitejšie cviky, ktoré si vyžadujú nejaké stroje či iné pomôcky.

Si pripravená vydať sa na cestu za dokonalo spevneným a vypracovaným bruchom?

Intenzívne cvičenie so skvelými výsledkami

Ak poznáš Ladylab, určite vieš, že ich cviky stoja naozaj za to. Ide o 15-minútový tréning, ktorý je trochu intenzívnejší, takže sa pri ňom naozaj zapotíš. Všetky cviky ale dostaneš s výkladom, ako ich správne robiť.

Zora Czoborová ti ukáže, ako na to

Zora Czoborová patrí k najznámejším slovenským fitnesskám. Môžeš sa preto „zveriť“ do jej rúk a vyskúšať jej obľúbené cviky. Bude ti stačiť klasická stolička.

Získaj pekné brucho za polhodinu

Ak máš viac času na cvičenie, určite si pozri aj toto video. V priebehu 30 minút svoje spodné brucho poriadne zahreješ.

Cviky na spodné brucho aj pre náročnejších

Na začiatku videa nájdeš aj verziu cvikov pre začiatočníkov, no následne sa zameriava práve na cvičenie vo fitku. Ak už máš s cvičením viac skúseností, toto bude pre teba to pravé.

Overená klasika od Pamely Reif

Pamelu Reif a jej cvičebné videá pozná azda každý. Aj ona sa zamerala na spodné brucho a čo je dobré, nepotrebuješ k tomu žiadne vybavenie.

Ak chceš vedieť, aké trendy teraz letia vo svete fitness, rozhodne neprehliadni náš predošlý článok, v ktorom nájdeš 3 zaujímavé cvičenia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness