dokonalý vzťah

Každý z nás chce dokonalý vzťah a nezáleží na tom, či si dievča alebo chalan. Chceme nájsť lásku nášho života a chceme, aby nikdy neodišla. Túžime po tom pravom, ktorý príde na bielom koni a úplne sa do neho zbláznime.

Teraz ti popíšeme, čo musíš robiť preto, aby ste boli s frajerom spokojní obaja. Budete tak mať ideálny vzťah.

Dokonalý vzťah aj bez „milujem ťa“

Nezáleží na tom, či mu slová „ľúbim ťa“ a „milujem ťa“ hovoríš stále. Práveže by si mu ich mala dokazovať. A to neustále. V tomto to nie je o kvantite, ale o kvalite.

pár v tráve
zdroj: Unsplash/Giorgio Trovato

Ako prejavovať lásku svojmu partnerovi? Nuž, na to je nekonečno odpovedí. Navar mu, priprav mu romantickú večeru, iba tak k nemu príď a objím ho, daj mu pusu na čelo, len tak sa ho dotýkaj.

On to ocení, tým si buď istá. A ak si túto problematiku chceš preštudovať dopodrobna, skús si prečítať náš článok, ktorý nájdeš po kliknutí SEM.

Lichôtky sú dôležité

Každý má rád, keď mu niekto zloží poklonu. A chlapi sú stvorenia, ktoré musia byť chválené za každú cenu. Lichoť mu neustále. Aj keď spraví úplne obyčajnú vec, aj vtedy mu povedz, ako skvele to spravil a aký je výnimočný. Muž totiž potrebuje byť chcený a musí cítiť, že on je ten alfa samec, po ktorom túžiš a bez neho by si sa nezaobišla.

pár s tekvicou na hlave
zdroj: Unsplash/laurenraderphoto

Dokáž mu, že na neho myslíš

Ako mu dokážeš, že naňho myslíš? Pozornosť je pre chalanov tou najdôležitejšou. Potrebujú cítiť, že ich chceš, že po nich túžiš a nevieš ich dostať z hlavy.

Skús mu preto z obchodu priniesť nejakú maličkosť. Alebo mu len tak napíš správu do práce. Postačí iba srdiečko, nad ktorým sa zaručene pousmeje a bude sa cítiť milovaný.

dokonalý vzťah
zdroj: Unsplash/Dainis Graveris

Nemysli iba na seba a budete mať dokonalý vzťah

Vo vzťahu je najdôležitejšie to, aby si nemyslela iba na seba. Ste v tom predsa spolu a musíte ťahať za jeden povraz. Aj pri posteľných radovánkach nezabúdaj na jeho potešenie. Každý z nás je predsa rád, keď poteší niekoho iného. A keď to spravíš milovanej osobe, je to pocit na nezaplatenie.

Nesmieš byť sebecká. Nepozeraj iba na svoje pocity, ale úprimne sa ho pýtaj, čo si o tom a inom myslí on. Aký má názor na tvoje rozhodnutie a ako by vás mohlo ovplyvniť. Nemysli iba na to, ako sa po niečom budeš cítiť iba ty a vcíť sa aj do jeho kože. Rob kompromisy. Obaja ste predsa vo vzťahu rovnako dôležití.

 

Takto získaš dokonalý vzťah, no dôležité je na ňom aj ďalej pracovať. V tom ti pomôže aj náš starší článok, ktorý ti ho pomôže udržať. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating